Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szakítsak a párommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a párommal? Már nem bírom tovább.

Figyelt kérdés

Ne oltsatok!


A párommal 3 éve vagyok együtt. Ő az első, mindenben, (párkapcsolat, csók, szex). Másfél éve élünk együtt, 5-6 hónapja érzem azt, hogy nem szeretem és sokszor már a hátam közepére se kívánom.


Nem figyel rám, a szex is rossz (2 perc kb., és rohadtul nem zavarja, hogy nekem nincs semmi élvezet benne). Eleinte még mentünk programokra, mióta együtt élünk, állandóan fekszik munka után, és az is zavarja, hogyha én elmegyek a barátnőimmel valahova. Elméleteket gyárt (nem megcsalásosat), amiket tényként közöl, flegmáskodik velem, és többször beégetett már a barátnőim előtt.


Nem egyszer, nem kétszer leültettem az elmúlt 2-3-4 hónapban, hogy ez így nem jó, változtasson, de túl magának értetődőnek veszi, hogy én ott vagyunk neki mindig is.


2023. ápr. 27. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
"Figyelj Csabi nem szeretlek már és szakítani akarok, bármit is mondanál, vagy tennél nem hat meg, úgyhogy inkább hwnyagold! Összepakolok/összepakolsz (ha együtt éltek) és viszlát, minden jót!"
2023. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Mond neki ezt, Mel Gibson is ezt mondta: "Joga van hallgatni. Bármi, amit mond, felhasználható ön ellen a bíróságon. Joga van ügyvédet kérni, és joga van ahhoz, hogy ügyvédje jelen legyen minden kihallgatásán. Ha nincs pénze ügyvédre, állami költségen kirendelnek maga mellé egyet ügyvédet."
2023. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Szépen kulturáltan leültök, megbeszélitek, hogy ez nem működik tovább és mindenki megy a maga útjára.
2023. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Szokásos üzit küld el:


"Szia szívem ! itt agy!

Milyen agy?

Mától szingli vagy!"

2023. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Béla, már nem szeretlek, ezért most pakolom a cuccom, és ennyi volt a kapcsolatunk.

Így. Nem kell túlvonyolítani.

2023. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Magamat ismerve én ismét leültetnén egy utolsó beszélgetésre. Azt mondnám hogy úgy érzem feleslegesn jártattam a számat az elmúlt hónapokban. Én szerettem volna ezt a kapcsolatot megmenteni de te nem voltál ebben partner és szépen elérted azt hogy kiszeressek belőled. Sajnálom de nincs tovább türelmem ehhez én befejeztem a kapcsolatot és elköltőzöm.
2023. ápr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták.

Kimondod, hogy köszi, de elég volt.

Ne is legyél olyannal aki lejárat mások előtt.

2023. ápr. 28. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én elmagyaráznám neki,hogy eddig semmit se tett meg azokból amiket kértem és feleslegesen jártattam a számat.Adok neki egy utolsó esélyt,de ha minden marad úgy akkor kulturáltan elmagyarazom neki,hogy én már nem szeretnék tőle semmit és legyen vége.Ha te ezt nem szeretnéd akkor mondd meg neki,hogy nem szeretnéd folytatni vele és összepakol/összepakolsz és eljön/eljössz.
2023. ápr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!