Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak a párommal ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a párommal ha nem illünk össze? Eléggé gyerekesen viselkedik,26 éves, férfi. Én 34 vagyok, nő. A libidónk is különböző. Ő elvan heti, 2 heti 1 szexel,én nem.

Figyelt kérdés
Ráadásul sokszor beszél "csúnyán " amit a gyerekeim is hallanak,ők is eltanulhatják.. Szerintem nem illünk össze.
2023. márc. 17. 23:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
34éves minimum 2 gyermekes anyukaként ezt illene tudnod egyedül is eldönteni.
2023. márc. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jó, tudom, szakítani kéne vele. Csak kicsit elbizonytalanodtam.
2023. márc. 17. 23:22
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Én azt tanácsolom ha már így megkérdezted hogy vegyétek fel a babavárót és a csokot és szülj neki három gyereket. Aztán döbbenj rá hogy nem vagy megelégedve az életeddel és a párkapcsolatoddal és boríts mindent egy 18 éves drogos suhancért. Neki is szülj három gyereket. Ezek után a napi szintű verések között gondold át a helyzetedet és világosodj meg hogy te igazából leszbikus vagy és nem is érzed magad otthon ebben az országban így hát miután a kedves párodat drogkereskedelemért és futtatásért lecsukták és a szipus gyerekeidet intézetbe adtad dobbants az országból valami harmadik világbeli szigetre ahol új életet kezdhetsz és végre boldog lehetsz egy kreol bőrű amazon királynő ágyasaként.
2023. márc. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

3 elég 1 gyerek, 2 már van.

Amúgy igen kérdező, keress mást sztm.

N 31

2023. márc. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as csak ironizált, mielőtt még komolyan vennéd. 🤣

Amúgy persze, szakítani kell, ha érzi az ember, hogy nem illenek össze. Úgy tűnik, nálatok az élethelyzetetek sem passzol.

2023. márc. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Mióta is vagytok együtt?
2023. márc. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Gyerekek nelkul nem szakitanek feltetlenul, csak ha egyertelmuen erzem. Igy, a gyerekeknek nen ilyen anya baratja kene.
2023. márc. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
1. Miért kéne tudnia? Miért lenne valaki olyan bölcs attól, mert kinyom magából 2 gyereket? Mi köze a kettőnek egymáshoz?
2023. márc. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
3 hónapja vagyunk együtt.
2023. márc. 18. 06:12
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Ossze sem jottem volna vele. Selejt es csak hasznal teged, mert olyan not nem kap amilyet szeretne.
2023. márc. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!