Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha sokáig bámult??

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha sokáig bámult??

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Körülbelül két hónapja találkoztam először egy férfival, az első munkanapomon. A nő kollégáimat lekísértem dohányozni, és amikor körülbelül 15 újonccal lejött cigizni folyamatosan nézett. Amikor mi elindultunk felfele, a tekintetét akkoris magamon éreztem. Később kiderült, hogy a főnökömmel barátok, és gyakran jár át hozzánk.. amikor ismét találkoztam vele megint azt vettem észre, hogy néz... sokáig gondolkodtam rajta, hogy nem csak bebeszélem-e magamnak, de egészen biztos vagyok benne, hogy olyankor engem nézett. Azóta mindig előre köszön, és gyakran nekem külön köszön, ha társaságban vagyunk. Jóképű férfi, szóval az még csak meg sem fordult a fejemben, hogy tetszenék neki, főleg, hogy láttam képeket az exéről. Szerintetek miért bámulhat? Egyre kényelmetlenebbül érzem magam, amikor találkozunk... lehet, hogy rondának tart vagy esetleg egyszerűen utál?



2023. ápr. 27. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tetszenél neki? Nem tartod magad vonzónak?
2023. ápr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem. A barátnője tényleg nagyon szép nő. Mintha ő lenne Megan Fox én meg Csubakka:DDD
2023. ápr. 27. 23:11
 3/7 A kérdező kommentje:
És egyszerűen nem értem, hogy mit akarhatna tőlem... Én 19 éves vagyok, ő pedig 32-33... És nem, mielőtt bárki is kérdezné, nincs apakomplexusom... Egyszerűen nem néz ki többnek, mint 23, ezért még csak eszembe sem jutott volna, hogy ennyi idős. A lényeg az, hogy én kislány vagyok gyakorlatilag hozzá
2023. ápr. 27. 23:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha akarna valamit, 2 hónap alatt a random bámulásnál, meg köszönésnél azért talán előrébb lennétek. Nekem olyan bizarr, hogy felnőtt emberek nem tudnak egymással kommunikálni.
2023. ápr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bérgyilkos és te vagy az áldozata.
2023. ápr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg meg akar dugni.
2023. ápr. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Játszik.
2023. ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!