Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 32 éves átlagos nőként minimum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves átlagos nőként minimum hány éves, jól kereső, tanult srácoknál lenne esélyem?

Figyelt kérdés

Átlagos alatt azt értem, hogy normálisan nézek ki, ápolt vagyok, de nem az, aki ha belép valahova, azonnal megbámulja mindenki. :D Plusz fiatalabbnak néznek általában, eddig a legextrémebb az volt, aki 22-nek hitt, illetve a mai napig néha elkérik a személyimet, de egyébként annyi, hogy nem vagyok ráncos és nem öltözöm mamásan, egyébként inkább a 25-27-et tartom reálisnak.


Nem akarok gyereket, és éretlenebb vagyok a koromnál, úgyhogy jó lenne egy olyan valaki, aki partner tud lenni az állandó mászkálásban, utazgatásban, alkalmanként éjszakázásban társasággal és társai. Az idős férfiak nem vonzanak, mert általában olyan problémáik vannak, amikkel én nem tudok azonosulni. :)


2023. ápr. 27. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen volt egy 29 éves barátnőm
2023. ápr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Kérdés, hogy hány férfi nyitott az állandó mászkálásra, meg egyebekre kortól függetlenül. Biztos van, csak ritka. Inkább szerintem ez a kérdés…
2023. ápr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Incelek irkàltak ki ilyen kérdèseket a ö oldalukrol, gyanús vagy nekem.
2023. ápr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Provokativ kerdes levagos..
2023. ápr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Esélyed nem a minimummal lesz problémád, hanem a maximummal.

Minimumban meghalhatsz bárkit az életkorod alatt, kit akarsz, és nem érettebb túl sokkal nálad. De ha érett az a férfi, az minnél fiatalabban vált éretté, és meglát téged hogy te kevésbé vagy az a korodhoz képest, lehet hogy már 20 évesen is visszautasít téged. És itt a húsz az felúlről a plafon, nem alulról. Ha valakin26 évesen lesz érett mint olyan amilyet te szeretnél, akkor az lesz a plafon. A nálad idősebbek nem hiszem higy nagyon számításba jönnak, ha csak nem gyerekek, vagy korához képest érettlen nőt akarnak. Tudom, hkgy te mondtad hogy te nem akarsz időset, szóval az tárgytalan. Ha magamból indulnék ki, akár már 18 évesen is lehet hogy plafon lennék. De ha szeretlek, és kellesz nekem, lehet hogy még most is igent mondanék rád. Most harminc vagyok. Szóval valahogy így értelmezd, az írásomat hogy neked a maximum plafont kellene figyelned. Minimum azt hiszem nincs. Annyi amennyit még fiatal férfiúból be tudnál vállalni. 16 évesen is már érett voltam szellemileg, még ha nem is férfiasságilag. Szóval nehéz megmondani ezt láthatatlanban neked. Minden esetre nem írtál olyan vészes indokot magad ellen, hogy kizáró ok legyen. Az hogy nem vagy a piedesztálon “komolyságban” vagy “érettségben” hát annyi bajod legyen. Ha helyén van a szíved, jólelkű vagy és kedves, finom ételeket készítesz, és nem fáj túl gyakran a fejed, szinte bárki főnyereménye is lehetsz. Remelem sikerrel jársz.


30/F

2023. ápr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Eltartott akarsz lenni?
2023. ápr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

Nálam lenne esélyed, én 42 vagyok bár fiatalabbnak néznek 4..6 évvel.

Egy barátság extrákkal kapcsolatra keresek partnert.

2023. ápr. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Mit jelent neked a jól kereső? :D


Egyébként nekem pl. semmi bajom nem lenne egy 32 éves nővel, aki nem akar gyereket. Én se vagyok túlzottan családcentrikus. Egy kis éretlenség meg nem árt, legalább lehet veled hülyülni és nem vagy savanyú cukorka. :D

2023. ápr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én adnék esélyt szívesen.

De én főként szeretőt keresek.

És 38 vagyok

2023. ápr. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!