Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok az exeteknek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok az exeteknek, hogy jött hozzátok postája?

Figyelt kérdés
Valami patika kártyája jött, de ilyen rendes dombornyomott, igazából gondolom tud újat igényelni belőle, ha kell neki (nem vágom, ő rendelgetett gyakran vitamint meg ilyesmiket, elvileg ez kedvezményre jogosít), emiatt írnátok neki? :D Nem haraggal váltunk el, de sok éves kapcsolat volt, nem akarom, hogy levágós legyen, hogy csak indokokat keresek. De nem tudom, emiatt most illene írni, vagy dobjam ki és ne foglakozzak vele.
2023. ápr. 28. 04:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Be tudod dobni a postaládájába? Esetleg elküldeni valakivel?
2023. ápr. 28. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Áh, a város másik végén lakik, 3/4 óra lenne nekem oda eljutni, ráadásul az anyjához költözött haza aki mindig otthon van, a tesója is akármikor arra járhat. Kertes házas kerület, ha épp kint ülnek, akkor rálátni a kerítésre. Szerintem furább lenne, ha azt látnák, hogy ott ólálkodom, mintha simán írnék neki.

(Mondjuk azt nem értem, hogy nem sokkal a költözése előtt lett feladva a levél, akkor miért ide rendelte eleve, nem pedig oda. Ez alapján elég hirtelen döntötte el, hogy szakít.)

2023. ápr. 28. 04:38
 3/17 A kérdező kommentje:
Közben megnéztem megint a papírt, jár hozzá egy olyan, hogy belépési nyilatkozat egészségpénztárba (formanyomtatvány másolat), amin viszont szerepel a cég neve is, ahol dolgozik. Lehet, hogy ez nem is olyan dolog, amit ő intézett, hanem a munkahelytől kapta?
2023. ápr. 28. 04:45
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
A levágós szót arra mondják hogy vmi egyértelmű.
2023. ápr. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nahát.
2023. ápr. 28. 05:38
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Ne dobd ki. Küldd el neki postai úton, ha nem akarsz vele találkozni.
2023. ápr. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Én szólnék neki, hogy ha kell, jöjjön érte. Odaadod neki, aztán hello.

Egyébként jól értelmezem, hogy te kinyitottad az exednek szóló levelet??

2023. ápr. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Hans Pötterman ***** válasza:
89%
Persze, nem akarnék vele kitolni,ez alap emberi illem,itt semmit nem számít hogy ex.
2023. ápr. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nyilván kinyitottam, mert kiváncsi voltam, valami fontos dolog van benne vagy csak valami hírlevél, reklám, ami azonnal kuka.

Évekig éltünk együtt, nyugi, nem ez volt az első levél, amit akármelyikünk kinyitott úgy, hogy a másiknak volt címezve.

2023. ápr. 28. 07:04
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Visszapostaznam vagy kidobnam.
2023. ápr. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!