Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok az exeteknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok az exeteknek, hogy új párotok van?

Figyelt kérdés
Tartjuk a kapcsolatot napi szinten, én nem akarok tőle semmit. Ő szakított 4 év után kb 1,5 hónapja.
2018. szept. 20. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha napi szinten tartod a kapcsolatot, akkor igen. Bar masfel honappal a szakitas utan uj parrol beszelni furcsa. Az meg csak egy ismerkedes eleje.
2018. szept. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze. Minek titkolózni.
2018. szept. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az exem az egyik haverommal jött össze. Rajtam keresztül ismerte meg. Örültem, hogy van más neki, de nem örültem, hogy elvesztettem a haveromat...
2018. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért tartjátok a kapcsolatot napi szinten? Szerinted ehhez mit fog szólni az új párod? Nekem ez inkább egy bosszúnak tűnik a részedről...
2018. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
4 éves kapcsolatot 1,5 hónap alatt kihevertél? Epic LOL. 😀
2018. szept. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!