Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak is megnézik, kiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak is megnézik, kiket követ a nő Instagramon?

Figyelt kérdés

Vagy ez csak a nőkre jellemző?

Nem feltétlenül sztárokra gondolok, akár csak hogy van-e valamilyen "gyanús" ismerőse, fiú barátja.


2023. ápr. 28. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Fölösleges nemspecifikusan nézni. Férfi éppúgy lehet éfltékenykedő, bizalmatlan, mint nő.
2023. ápr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok és soha nem csináltam ilyet. Azt mindig megéreztem, ha valaki megcsalt/nem volt megbízható, a viselkedésükből simán le lehet vágni, nem kell ehhez sehol sem kutakodni.


Ellenben volt nagyon féltékenykedő pasim, aki ezt is nézegette.

2023. ápr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nézem senkiét, mert nem érdekel. Egyébként az se, hogy hány követője van. Az se érdekel! Csak azért csináltam Instát, mert ekkora hóbort lett, és többen ott akartak beszélni, de egy árva képem sincs kint.
2023. ápr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert rengeteg kérdést olvasni itt, hogy a pasi mindenféle nőket követ, de fordított esetről sosem olvasok..
2023. ápr. 28. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!