Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom naponta vagy kétnapont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom naponta vagy kétnaponta megnézi ugyanazt a lányt az instagramon, van okom félni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Egy közös ismerősünk ről van szó. Folyton rákérdezek, hogy tetszik-e neki, szerelmes-e belé, de mondja, hogy neki én vagyok a legszebb és gyakran dicsér. Ha mindig másokra pillantana rá azt mondanám oké, csak egyszer megnézte,de ezt a lányt már hónapok óta gyakran nézegeti. Megkérdezem tőle nyíltan, hogy megnézte-e, mindig azt mondja nem, de mindig ott találom az előzményekben, és utálom magam, hogy azokat nézem, de tudom, hogy hazudik nekem. Ezek mellett gyakran bókol nekem, és azt érzem rajta, hogy szeret. De ezzel nem tudok kibékülni, hogy ilyen gyakran megnézi. Kérlek segítsetek!
2020. febr. 9. 22:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos tetszik neki. Lehet, hogy bele is zúgott, ezt csak ő tudhatja.
2020. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám, hogy más oka is lehet ami miatt nézegeti (és persze tényleg lehet), de ez esetben megmondhatná azt az okot és főleg nem kéne mindig letagadnia.
2020. febr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, tetszik neki.
2020. febr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi az őszinte válaszokat. Ebben az a vicces, hogy a mi kapcsolatunk eddig nagyon őszintében ment. Pld amikor egy időben sokat beszélgettem egy csoporttársammal, akkor megmondtam neki, hogy igen szimpatikusnak tartom és a külseje is bejön, de nincs semmi félnivalója, mivel őt szeretem, és ennyiben maradtunk. Ő is néha amikor láttam hogy ráír egy ismerőse akkor is néha ezt megbeszéltük, nem volt belőle baj. Mivel hogy ez más, nem tudok csak arra gondolni, hogy már sajnos a részéről többről van szó. Attól még, hogy tetszik neki a lány, szerintetek lehetséges, hogy engem szeret?
2020. febr. 9. 22:46
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Külsőségekre jobban figyel a férfi szem, mint a női. Lehet az, hogy tetszik neki, de ennek nincsen feltétlenül jelentése is. Az is lehet, hogy szimplán nem akar téged megbántani, nem szeretné, hogy önmagadat okold és épüljön le az önbizalmad, mert esztétikusnak gondol külsőleg valakit.
2020. febr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy tetszik neki, de ez nem zárja ki azt, hogy szeret téged. Csak ahogy mondani szokták, ha a f... feláll, az ész megáll. Valamiért nagyon érdekli őt a csaj. Talán az van, hogy neked a lelkedet szereti, neki meg a testét csodálja. Ha csak pár hetente pillantana rá, én nem agyalnék rajta, de ez a naponta történő csekkolás nem normális. Ezt már nem tűrném el, mert azt jelentené, hogy folyamatosan jelen van az életében egy másik lány.
2020. febr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát azért remélem én is tetszek neki, mivel (ezt nem hiúsagból) de már sok férfitől kaptam olyan jeleket, hogy nem vagyok csúnya. Ízlések és pofonok tudom, de hát mégis velem jött össze.
2020. febr. 10. 08:44
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
"Folyton rákérdezek, hogy tetszik-e neki, szerelmes-e belé" Figyelj, ha ezt hajlandó tőled elviselni, akkor ez máris bizonyítja, hogy szeret. Egészen biztos, hogy máskülönben nem viselné el ezt az undorító féltékeny faggatózást, főleg ha tényleg sokszor csinálod. Nem tudom miket posztolgat a barátnőd, lehet hogy külsőre tetszik neki, de ha ennyiben kimerül a dolog, akkor szerintem nem lehet semmi komoly.
2020. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát, hajlandó elviselni, úgy tűnik :D de mint ahogy írtam, eddig gond nélkül őszintén meg tudtuk beszélni azt ahogyan viseltetünk pár ellenkező nemű iránt, és most van először, hogy nem hajlandó beszélni róla. Tudom, undorító féltékeny faggatózás, de ha nem hajlandó lépni, akkor rá kell bírnom valahogy. Szeretem, de azt nem hagyom, hogy úgy húzza az időmet, hogy eldöntötte már más érdekli.
2020. febr. 10. 12:07
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

"Szeretem, de azt nem hagyom, hogy úgy húzza az időmet, hogy eldöntötte már más érdekli."


Eszméletnel az, hogy mennyire túl reagálod. Könyörgöm, nem randizott vele, nem flörtölget vele, megnézni a profilját. Hidd el azt, hogy te fogod kiábrándítani magadból a folyamatos féltékenykedéssel, kérdezősködéssel, rátelepedéssel és ezután,ha kiábrándul belőled akkor meg megerősítést nyer benned az, hogy mennyire igazad volt evvel kapcsolatosan és folytatod majd mással tovább ezt a hibás berögződést.

2020. febr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!