Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így egy férfi?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen dolgozunk, de távol egymástól, ritkán találkozunk, régebben volt egy közös projekt, akkor többször összefutottunk, azonban egy ideje ez megszűnt (több, mint 1 éve), azóta csak párszor futottunk össze. Korábban elég jóban voltunk, szimpatikusak voltunk egymásnak, flörtölgettünk, bókolt többször is, eu huzamosabb ideig (évekig) így ment. Nagyon tetszett nekem, de volt élettársa, ezt tiszteletben tartottam, így nem léptem át egy határt. Miután véget ért a közös, több évig tartó projekt, idővel megváltozott a viselkedése, mintha megsértődött volna rám (nem tettem semmit, ami ezt indokolná), először csak távolságtartó lett, ekkor én is az lettem vele, mert láttam, hogy már nem kíváncsi rám, azután bunkózni kezdett velem, de olyan igazi tirpák stílusban. Próbáltam megbeszélni vele, de nem lehet, köszönni sem köszön már. A közvetlen munkatársai között van egy jó barátom, ő mesélte, hogy közös csapatépítőkön mostanában pár sör után rendszeresen előhoz engem és hülyeségeket hadovál rólam magából kifordulva. Ők sem tudják hova tenni, mindenki teljesen értetlenül áll az eset előtt. Még annyit, hogy mikor megtudta, hogy ezzel a sráccal barátok vagyunk (aki nekem elmesélte, hogy csapatépítőkön engem akar mindig lejáratni), őt is számon kérte, hogy neki miért nem számolt be erről…

Mit tippeltek, mi lehet a gond? Járt valaki hasonló cipőben?


2023. ápr. 28. 13:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elengedte ennyi..minek harcolna érted ?
2023. ápr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1# ha akart valamit, miért nem kezdeményezett? Ki is léphetett volna a kapcsolatából. De ha mondjuk csak szexelni akart volna, akkor is gondolom próbálkozott volna. De ő sem erőltette…
2023. ápr. 28. 13:40
 3/14 A kérdező kommentje:
1# egyébként meg ennyit jelentett neki, hogy évekig jóban voltunk? Csak egy kufircra ment ki végig a játék? Már tényleg nem értem.
2023. ápr. 28. 13:42
 4/14 anonim ***** válasza:

De te nem érted, hogy olyan pasival kár kikezdeni, vagy egyáltalán figyelembe venni, aki kapcsolat alatt mással (veled) flörtöl és aki szakítás után bunkó? Ki van törölve a kérdésem, de akkor is megkérdezem:Miért érdekel téged, hogy miért ilyen hogyha tiszteletlenül visszonyult hozzád?

Mondjuk megérteném hogyha úgy tetted volna fel a kérdést, hogy nem-e kéne leállítani, vagy érdemes-e foglalkozni vele. Egyértelműen nem érdemes, de hogyha zavar, hogy téged bánt, te rólad beszél, akkor kérd meg, vagy határozottan állítsd le, azon kívül kár energiát pazarolni rá.

Ha tényleg akarna téged, akkor hamarébb szakított volna és elmondta volna, hogy téged akar, ez sértett férfibüszkesség, éretlen viselkedés és társai részéről. Normális ember oda áll eléd és megmondja, hogy szeretne tőled szexet,randit, vagy kapcsolatot, nem eltávolodna aztán besértődne azon, hogy szintén olyan az attitűdöd felé.

2023. ápr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Normális emberek többsége meg pont, hogy nem mer odaállni.

Am ez a srác csak egy lúzer, te meg vártad a sült galambot de helyette más repült a szádba.

2023. ápr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

5#


Simán flörtölt vele miközben kapcsolatban volt, ne mondd már, hogy nem lett volna mersze korrektül kifejteni, hogy mit szeretne.

Egyébként meg de, normális ember kellő magabiztosság esetén frankón megmondja, hogy mi a célja.

2023. ápr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5# a kérdést azért tettem fel, mert nem tudom, hogy miért viselkedik így. Abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán akart-e valamit. A 2-es és 3-ad válaszom csak reflektálás volt az 1 válaszoló kommentjére. Tehát a kérdés részemről továbbra is az, hogy mi állhat a viselkedése hátterében?
2023. ápr. 28. 13:53
 8/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, az előző 4-esnek szólt.
2023. ápr. 28. 13:54
 9/14 A kérdező kommentje:
5# nem vártam a sültgalambot. Mint írtam, kapcsolata van, ezt tiszteletben tartottam. Nem hiszem, hogy itt nekem kellett volna kezdeményezni.
2023. ápr. 28. 13:55
 10/14 anonim ***** válasza:
De hát már leírtam egó miatt. Hogy nem borultál elé, nem kezdeményeztél, nem kínáltad fel magad miután elhidegült, azért.
2023. ápr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!