Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányokhoz is vonzódhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokhoz is vonzódhat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem régen játszottunk egy játékot, ahol feladatok voltak. Volt több szájra puszi is, cici fogás,. Én biszexuális vagyok, a hölgy akiről szó van ő azt mondta, nem tudja el képzelni lánnyal, de mégis benne volt a kisebb dolgokban és azt mondta nem bánta meg. Azt mondta, hogy szívesen megnézne engem szexelni egy lánnyal, illetve mondta, hogy el jönne velem inni valahova.


Nem akarok nyomulni rá, de egyszerűen nagyon izgat a dolog.

Szerintetek ha el megyünk inni mi fog kisülni belőle?



Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2023. ápr. 28. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben kialakítanék vele egy bizalmi kapcsolatot, aztán abból bármi lehet.
2023. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ első!
2023. ápr. 28. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!