Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vonzódhatok azért a lányokhoz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódhatok azért a lányokhoz?

Figyelt kérdés

Szóval anyummal nincs meg az a anya lánya kapcsolat , soha nem is volt meg. Látom másokat, hogy kijönnek szeretik egymást biztos anyum is szeret , de ezt mi sosem mutattuk ki egymásnak nem is olelkeztunk soha. Mondjuk én senkinek sem mutatom ki az érzéseimet. Mégis vágyom , a szeretetre amit úgy gondolok ,hogy csak egy nő tudna adni.

Persze tetszenek a fiúk őket nézem meg még is így érzek nem értem magam.



2020. júl. 12. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Szakember tudna segíteni (nem beszólásképp mondom).
2020. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az anyafigura keresése és a leszbikusság nem ugyanaz.


Sokan vágynak idősebb, tapsztaltabb mentorra, de ez nem szexuális vonzalom.

2020. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Nem feltétlenül vagy leszbikus. Lehet, hogy inkább csak anyapótlékra vágysz, anyai szeretetre, nem romantikus szerelemre egy nőtől. A kettő más.
2020. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Ugyanabból a célból írtam a válaszom, mint a másik kettő, azt le vagyok pontozva:D

Igen, ilyen problémával szakemberhez szoktak fordulni, ő segít megfejteni az eredetét.

2020. júl. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!