Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek baj ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikolai. kérdése:

Szerintetek baj ha a barátnőm tartja a kapcsolatot az exével? -A pasi hívta fel. Jó az ha azt mondom neki: Figyelj engem zavar hogy tartod az exeddel a kapcsolatot. és ha mondjuk akkor is felveszi neki a telefeont. (Nem találkozgatnak)

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 00:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elgépelésért...
2010. szept. 13. 00:12
 2/7 anonim ***** válasza:
hát én nem örülnék neki,meg nem is jó az.lehet hogy találkozgatnak csak te nem tudsz róla.én is jártam össze az exel és nem beszélgetni.
2010. szept. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
benne van a paklikba de akkor belemártom a pillangót...
2010. szept. 13. 01:43
 4/7 anonim ***** válasza:
én fejbe b*nám a csávót
2010. szept. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

miért a csávót?

Ilyen esetekben a legritkább az, ha a harmadik fél a hibás...


amúgy pedig nem szerencsés a helyzet, mondd el a barátnődnek, hogy neked ez rosszul esik, és hogy megoldható-e, hogy változzon a helyzet...

2010. szept. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jajj nem tudom miért kell egyből arra gondolni hogy megcsalja vele :S Hol itt a bizalom? Én is tartom a kapcsolatot néhány exemmel, nem találkozgatunk, csak ír egy e-mailt, vagy msn-en egymásra írunk hogy "hogy vagy?". Nincs ebben a világon semmi. Soha nem csaltam meg egyikkel sem a párom. Igaz eleinte ő is furcsállotta, de végül megértette, hogy én egyszerűen ilyen vagyok, nagyon nehezen engedek be valakit a szívembe, de ha igen, akkor azt nem tudom csak úgy "eldobni", olyan értelemben, hogy teljesen átformálódott a kapcsolat szimpla barátsággá. Nem is úgy tekintek rájuk mint férfira. Nekem nagyon sokat jelentett hogy a barátom ezt elfogadta, és nem cirkuszolt, és így csak jobban felnézek rá, hogy bízik bennem. Szerintem neked is türelmesnek és megértőnek kellene lenned, kivéve abban az esetben ha napi szinten megy ez. Mert akkor már tényleg furcsa egy kicsit. 22/L
2010. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a kommenteket...Jobb lessz ha a saját érzéseimre hallgatok hogy ne tudjak mást hibáztatni... nem tudom nem akarok vele szakítani, elmondom neki korektan hogy nem szeretem ha beszél vele...akármilyen módon(internet stb..) ez lessz a leg helyesebb.
2010. szept. 16. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!