Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne ilyen srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne ilyen srácot jobban megismerni vagy inkább jobb óvakodni tőle?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki próbált és most megint próbál nyitni felém.

Kb két éve az osztálytársammal egy lánnyal elég jóba voltam. Ezzel a fiúval jött össze. Mindent nekem mesélt el róla, így mindenről tudtam. A lány nagyon odavolt ezért a fiúért, de ő viszont nagyon elkezdte hanyagolni és szakítottak.

Hónapokkal később ez a fiú írt nekem és elég bunkó voltam de elkezdtem vele beszélgetni, tetszett a stílusa és amúgy normális értelmes fiú. Pár nappal később találkoztam vele. Jól elbeszélgettünk és az egykori barátnőm is szóba jött. Elmondta az okát hogy miért hanyagolta őt, meg hogy nagyon unalmasnak tartja a csajt stb. Mégegyszer találkoztunk aztán, de utána nem szerettem volna. Nem reagáltam a többszöri keresésére sem. Valahogy rosszul éreztem magam hogy nem kéne olyanhoz közelebb kerülnöm akiről tudom hogy a régebbi barátnőmmel volt. Mert ugye mindenről tudtam hogy mennyire megszerette a srácot és így én nem akartam tőle inkább semmit, nem is beszéltem vele tovább pedig ő komolyan meg akart ismerni.De ezt nem mondtam el neki hogy ezért, csak annyival elutasítottam hogy én csak barátként tudok rá nézni haverokként, ami így is volt. Nem néz ki rosszul, de nekem külsőleg annyira nem az én tipikus esetem. Később több barátnője is volt már de szakítottak.

Most több mint egy év után újra felkeresett. Beszélgettem vele, jó is volt a beszélgetés. Megint ugyanezzel jött hogy utalgatott rá többet szeretne tőlem, találkozna is már velem. Mondta hogy azért nem írt annyi ideje mert mindig elutasító voltam felé hiába próbálkozott. És ekkor elmondtam hogy miért, felhoztam a lányt hogy tekintettel voltam rá hogy esne neki. Meg régebben hallottam róla pár olyan dolgot hogy a lányokat fotózgatta akikkel lefeküdt és elküldözgette mindenkinek, ez is taszító volt számomra mert nem akarnék úgy járni. Ő meg úgy reagált rögtön hogy egy lapon ne említsem magam velük, azzal a lánnyal se aki ugye az exe. Én minden tekintetben más kategória vagyok, érdekes értelmes nem úgy mint ők. Meg ha én jól érzem magam vele akkor mit számít kinek hogy esik, őt se érdekelné én kivel voltam, amúgyse tartjuk már mióta a kapcsolatot. Meg ezek a lányok akikkel ilyeneket csinált rászolgáltak, nem ok nélkül tette csak úgy, meg ők beleegyeztek a képekbe meg videokba. De még akkor igazából éretlen is volt, már most belátja hogy nagyon gyerekes lépés volt ez tőle akkor.

Amúgy nagyon jól el tudunk beszélgetni meg minden, elég szimpatikus vannak céljai is stb. De azért nem vagyok naiv és nem kajálom be minden szavát, mert azért így 1-2 dolog mégis csak intő jel, hiába régebben volt.

De egyébként ha jól alakulna minden és jobban megismernénk egymást akkor lehet adnék neki esélyt.

Ti mit gondoltok?



2023. ápr. 30. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hallod... vagyis látod..


Mondok pár dolgot..


" ne említsem magam velük, azzal a lánnyal se aki ugye az exe. Én minden tekintetben más kategória vagyok, érdekes értelmes nem úgy mint ők."


Tipikus duma, hogy érezteti veled, hogy te különleges vagy a többi lányhoz képest.


"Meg ezek a lányok akikkel ilyeneket csinált rászolgáltak, nem ok nélkül tette csak úgy, meg ők beleegyeztek a képekbe meg videokba."


Nem, aki ilyet csinál és mutogat az egy féreg.



Mivel nem tudom, de nekem nem úgy tűnik, hogy köztetek az ő próbálkozásain kívül tartós beszélgetés vagy érzelmi kapcsolat lett volna közöttetek így szerintem csak meg akar dugni téged. Elutasítottad.. voltak neki mások, majd talán most épp nincs senki és ezért teper újra..

2023. ápr. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

" ne említsem magam velük, azzal a lánnyal se aki ugye az exe. Én minden tekintetben más kategória vagyok, érdekes értelmes nem úgy mint ők."


Izé.. Mindenkinek ezt mondja. Most képzeld el azt mondaná nekik hogy tök unalmas vagy, buta, egy lapon se említsd magad azzal aki majd igazán fog tetszeni. Persze hogy elhajtanák. Ő ezt a szöveget mondja mindenkinek az elején. Max ha konkrétan lehoz érted valami csillagot legalább, vagy hasonló, akkor bízz benne.

2023. máj. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Meg ezek a lányok akikkel ilyeneket csinált rászolgáltak, nem ok nélkül tette csak úgy, meg ők beleegyeztek a képekbe meg videokba."


Aha, ezeket a lányokat megalázta, traumát okozott nekik, lehet hogy szexelni sem mertek ezek után, mert féltek hogy újra megtörténik velük.

Én a palit egy ilyen megszolalás után valószínűleg félholtra vertem volna, de te feküdj csak alá, aztán félj minden nap, hogy vajon csinált e rólad képet és elküldte-e már valakinek:)

2023. máj. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem amúgy, és van igazatok.

De azért ha belegondolunk, akkor ezzel a felfogással senkinek nem szabad hinni akivel ismerkedsz. Akkor senkinek ne hidd el ha azt mondja gyönyörű vagy, de szép a mosolyod, tetszik hogy ilyen céltudatos vagy nem olyan mint a többi stb. Mert úgyis csak egy tipikus duma amit nektek mond az elején ugyanúgy ahogy bárki mással tenné hogy különlegesnek érezze magát. Ha kaptok egy őszinte bókot akkor sosem vennétek őszintének hanem inkább elhessegetitek hogy jaj mindenkinek ezt mondja? Akkor így sosem épül ki normális bizalom.


Ez meg, hogy a lányokkal mit csinált.. Ugyanígy reagáltam én is és nyilván nem tetszik undorító ez a szememben. Nagyon gyerekes dolog. Én mindezt el is mondtam neki, hogy gondolkodjon el magán mert ez nagyon gáz egy lánnyal sem szabad ilyet tenni. Ez egy kb 14 éves kisfiús viselkedés mint akinél nagy dolog az hogy nővel van. Én nagyon elítéltem emiatt. De azért ő is belátta hogy ez milyen éretlen volt. Hibát amúgy mindenki követ el fiatalabb korában főleg, mindenkinek volt valami hülyesége. És én ezzel nem védeni akarom csak reálisan próbálom látni a helyzetet. Az sem mentség számára, hogy neki mindig “olyan” típusú lányokkal volt dolga tehát a nagyon könnyűvérűekkel akiket nem zavarta a dolog. Hagyták hogy videózza meg fotózgassa őket, pózoltak is szándékosan, volt hogy ők kérték, olyan is volt hogy közösen küldték el valaki másnak. Ezt én sem tudtam hova tenni de biztosan igaz mert annak idején ez a lány is mesélte nekem ezt mikor őt érintette ez a dolog. Meglepőnek tartom hogy őket nem zavarta. De az hogy ennyire elterjedt meg a fiú utána másoknak is tovább küldözgette mikor valamiért megharagudott ezekre a lányokra, az undorító. De ilyet egyébként nagyon sokat hallani. Hogy egy fiúban megbízik a barátnője aztán ha szakítanak elterjednek a képek.. Rengeteg ilyen eset van még felnőtteknél is sajnos.

2023. máj. 1. 15:21
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Ezek után szerintem senki nem meri hátulról csinálni, vagy becsukni a szemét, ki tudja mit csinál közben a telefonnal.
2023. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
4, na jól van kérdező, látom hogy eldöntötted, hogy negdugatod magad ilyen aljadékkal, akkor sok boldog megaláztatást mellette :D
2023. máj. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!