Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van a férfiaknak kisebbs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a férfiaknak kisebbségi komplexusuk miután megtudják, hogy mivel foglalkozom?

Figyelt kérdés
Az esetek 90%-ban először minden jól megy, de amikor megtudják, hogy orvos vagyok hirtelen megváltoznak. Vagy jobb esetben szép lassan eltűnnek, valaki egyik percről a másikra vagy túl kompenzálnak. Az ismerkedés elején már meg sem mondom, addig titkolom ameddig lehet. Nincsenek nagy elvárásaim, engem egyáltalán nem zavar, hogy a partnerem hol dolgozik, mennyit keres stb.Őket miért zavarja ez?

2023. máj. 1. 11:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Engem személy szerint az bizonytalanítana el, hogy az orvosok sokat dolgoznak, alig van szabadidejük, és az is kiszámíthatatlan.
2023. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%

Az egyértelmű indok, hogy azt gondolják így nem tudnak eléggé komolynak tűnni(munka értelemben), mivel egy orvoshoz képest a legtöbb munka elég béna.

Bennem nincs ilyen érzés, viszont az én párkapcsolati felfogásom sok együtt töltött minőségi időt tartalmaz, amit egy orvostól szerintem nem tudnék megkapni elégséges mértékben

2023. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Lachesys ***** válasza:
87%

Én is orvos vagyok, és nem tapasztaltam ilyet. Nem tudom, te milyen szakterületen vagy. Én gyerekgyogyasz rezidens vagyok, ez általában inkább szimpatikus nekik.


Szerintem sokan inkább attól félnek hogy az ügyeletek meg a stresszes munka miatt kevesebb ideje van a nőnek, ami azért valljuk be, valahol igaz. Én nem is tervezek életem végéig a kórházban porogni, hosszú távon inkább haziorvoslasban gondolkozom.

2023. máj. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Engem nem zavarna ha orvos. Sőt izgatna is mert lenne pár ötletem.

Bár nem tudom te milyen kapcsolatot keresel, én a barátság extrákkal kapcsolatra szívesen megismernélek.

F40s

2023. máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Jobb hogy eltűnnek, mert később még rosszabb lenne, ha veled is maradnak. Aki kisebbségi komplexusos az minél hamarabb eltűnik, annál jobb. Számíts kb 10/9 eltűnösre, akkor ezen ne is akadj fent, akkor hamar meglesz az a ritka kincs 10., aki nem csinálja össze magát egy magasabb végzettségtől.
2023. máj. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Pénz miatt, intelligencia miatt és a sűrű munkamegosztás miatt.
2023. máj. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy kisebbségi komplexus miatt tűnnek el? Simán benne van, hogy a rendszertelen vagy a túl sok munkaidő riasztja őket. Engem legalábbis ez nyugtalanítana, de nem tűnnék el, hanem igyekeznék megbeszélni a dolgokat.
2023. máj. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzik egy szinten magukat veled , úgy érzik nem elég komolyak hozzád talán.
2023. máj. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Én szeretnék egy orvosnővel lenni. Lehet nalam jelentkezni
2023. máj. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Az orvosi hivatásnak még mindig nagy a tisztelete és a pátosza. Ez sok emberből irigységet vált ki rejtetten. Nem véletlen, hogy sok az orvos-orvos házasság. Szerintem keress az értelmiségiek között párt, mert hosszabb távon nagyon fontos, hogy szellemi társa is legyen az embernek.
2023. máj. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!