Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kitetovált és kigyúrt pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kitetovált és kigyúrt pasik valami komplexusukat próbálják leplezni a nők előtt? (gyakran pl. anyagi komplexust)

Figyelt kérdés

Az összes ilyen pasi akit csak ismerek, 30-on túl van, de akad 40-50es is, és még mindig az anyukájukkal élnek. Ez lehet egy kisebbségi komplexus forrás. És ez elég gyakori. De elképzelhető még pl. kispénisz komplexus is.


Ezért próbálják "keménynek" mutatni magukat, mert legbelül kevesebbnek érzik magukat, és ezzel próbálják ezt lerendezni magukban? A nőknek ez bejön?


2014. nov. 2. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vagy csak nem elég értelmiségiek ahhoz hogy másra képesek legyenek
2014. nov. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen
2014. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ilyen logika mentén mindenki, aki festi a haját, meg a körmeit, vagy egyáltalán borotválja a farkát és/vagy pináját annak valami komplexusa van. gondolom az önmegvalósításról még nem hallottál, had meséljek róla.

Ahhoz, hogy egy ember a fejében kialakított önképhez eljusson gyakran él olyan eszközökkel, amik meglehetősen félreérthetőek a társadalom számára, pl ha van egy férfi, akinek a töke kivan a vörös hajával és festi magát, az máris le van ugatva, vagy egy nő, akinek kényelmesebb a kifejezetten rövid haj az meg megkapja, hogy leszbikus.

Mellesleg azok alapján, akiket te ismersz kérlek ne alkoss már véleményt több százezer emberről, ilyen logika mentén én is elkönyvelhetném az összes öregasszonyt egy tapló állatnak, mert az általam ismert 4-5 mind ilyen.

2014. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A tetoválás önkifejezés, nem kompenzálás.


Az ilyen bűnözőnek titulált pasik pedig lehet hogy csak ilyen közegben voltak fiatalok.


A nőknek nem a tetovált pasi jön be, hanem a magabiztosság, a biztonság amit egy ilyen pasi áraszt magából.

2014. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

van pár koxos haverom,és kb egyik se verekedős,balhés,sőt mikor balhé,volt az egyik elszaladt a pcsába.Nem szeretik az erőszakot.


szóval a kemény külső mögött,nyugodt sokszor,félénk emberek,rejtőznek.De nem mind kompenzál azért.


A tetkónak meg ehhez nincs köze.

2014. nov. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg művésznek is van tetoválása és sok tetkó jól is néz ki.
2014. nov. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sok ilyen ismerősöm van, szinte mindegyik fekete hatalmas felsőkategóriás kocsival mászkál, baromira kigyúrtak, de sokuk tényleg otthon él.

anyja mos főz rá, de a csávó meg tele van annyira, hogy az anyja mást nem is dolgozik, csak a fia után takarít.

és ez nem egy ismerősömnél van így.

"vállalkozók" mind!

2014. nov. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg pont hogy azok konpenzalnak kik ezzel a dumaval jönnek.


A dagadt kanapetrollok így probaljak leplezni az irigyseguket hogy ha latnak egy jobb testet akkor rafogjak hogy az "kompenzál".

2014. nov. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlenül a kompenzálásról szól.Egyébként is általánosítasz.Jó,nyilván sok ilyen van,akiket én ismerek,azok is úgy élnek és olyanok,mint amit itt leírtál,de ez nem jelenti azt,hogy mindegyik ilyen és mindegyik kompenzál.Talán ez csak egy önkifejezési forma részükről.


Hozzáteszem,van egy ember,akiben nemrég nagyot csalódtam,na ő pont ez a kategória mondjuk.Sehol nincs az élete,mert senkit nem enged közel magához,csak ezt nem ismeri be.Szerintem a kemény gyerek feelingtől többnek érzi magát,talán kicsit el is szállt tőle.Ez sajnálatos szerintem.

2014. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Igaz hogy csak huszonéves vagyok, de kivagyok gyúrva és tetoválva is, saját lakásomban élek, saját autóm van ( és nem nem vagyok bűnöző), nincs semmiféle kisebbségi komplexusom(kifejezetten intelligens vagyok, 190cm és a farkam se pici). Elég sok kigyúrt, kitetovált embert ismerek és gyakorlatilag egyre sem igaz az amit itt leírtál, persze az önállóvéleményed meglehet erről a dologról, de véleményem szerint tévedsz.
2014. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!