Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyissak egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyissak egy férfi felé, hogy ne legyek béna?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit munkahelyéről ismerek.Nemrégota elkezdtünk beszélni, vagyis néha váltunk pár mondatot. Ő nagyon nagyon közvetlen mindenkivel és meg tökre nem,igazából szoc.szorongásos vagyok,nem tudok beszélgetni az emberekkel csak úgy.De ha vki nagyon nyitottan áll hozzám akkor azzal jóban szoktam lenni, más munkahelyeken volt rá példa nők,de főként fiúkkal. Na ő is ilyesmi azt hiszem,de nagyon tetszik nekem mint férfi is(viszont házas) gondolom emiatt is van hogy többet látok a nyitottságába mint máskor. De ennek ellenére szeretnék szocializálódni, szeretnénk vele is jóban lenni,csak hát nem igen tudom mit mondjak, főleg, hogy tetszik, így vigyáznom kell arra is hogy nehogy félre értse.

Ezekbe latok néha többet: egyszer ment el előttem és végig mosolyogva nézett miközben mással beszéltem.

Vagy van , hogy megyek ki , előtte kell elmenjek és ha épp ülne le ,de látja hogy jövök nem ül le,hanem addig vár amíg odaérek és elkezd beszélni bármiről,de amíg várja hogy odaérjek eddig olyan sejtelmesen néz máshová, még rám aztán máshová, tehát tök fura közben.

Aztán mindig nagyon kedves, már már túlzóan,meg elköszönéskor mondja hogy vigyázzak magamra .

Az a baj, hogy vele nincs is lehetőségem sokat beszélni ezáltal jobban megismerni egymást, mert nem olyan helyen dolgozunk.


2023. máj. 2. 20:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
32%

Nekem miért? Azért, mert felháborító a képmutatásod az meg főleg, hogy házas pasassal, akarsz dugni?

Normális ember, nem számít, hogy nő vagy férfi az összeházasodott párokat tabunak tekinti, mint ismerkedési forma. De még azzal se bőven ismerkedik, aki egyedülálló, mert kollégáról van szó és mindenki tudja, hogyha nem lenne jó vége, akkor mennyit szívsz utána.


Más lenne az egész, hogyha nem tetszene, nem vonzódná hozzá. De basszuskulcs ezt is ráadásként írtad:

"Na ő is ilyesmi azt hiszem,de nagyon tetszik nekem mint férfi is(viszont házas) gondolom emiatt is van hogy többet látok a nyitottságába mint máskor."


Ez azt jelenti, hogy téged felpezsdít a tiltott zóna, gyümölcs!!!


Ne írd már, hogy beszélgetni akarsz ő vele, mert nem az a célod!

A szociális szorongáson (ami nincs, vagy nagyon hihetetlen) segítenek tabletták és pszichológiai tanácsadás és persze az, hogy ismerkedsz=ISMERKEDSZ!

NEM HANYATT VÁGNI MAGAD HÁZAS FÉRFINAK!

Én még azt is megértem eskü, hogy tetszik, de hogy szét akarod tenni a lábad neki sehogyse!

Millió szabad férfi létezik, olyanok is, akik tetszenének, aki szintén oda lenne érted, akkor te miért akarsz lefeküdni olyan pasassal, aki foglalt? Ő neked nem hoz mást, nem ad mást, mint szégyent, megaláztatást, fájdalmat és lehet kirúgást!


Neked kell, hogy eszed legyen, az, hogy ne a szégyentelen, gátlástalan micsodád irányítson. Az a férfi maximum csak ki fog használni.

Ez egyáltalán nem hasonlítható össze a plátói szerelemmel, mert az bár egyoldalú, de nem beteljesedett legtöbbször semmilyen formában. Ez a srác meg meghúzna, de soha az életben nem hagyná el érted a feleségét, akár még 10, vagy több szeretői visszonynak is nézhetsz elébe, ha látja rajtad, hogy mennyire bizsereg rá.

Nagyon reménykedem, hogy nem vagy az esete, csak egósimogató maximum a státuszod az udvarias kolléga-visszonyon kívül és eszébe nem jutna hűtlennek lennie.

Mindenesetre azt vésd az eszedbe, hogy csak magadat álltatod azzal, hogy nem akarod, hogy gerincre vágjon és te fogsz bánkódni és a feleség, ha kiderülne, lehet még te is borítanál, mert nem bírnád elviselni, hogy hiteged, hogy nem válna el, hogy valójában csak önmagát szereti és a pöccsét. De még ha (ja előre ugrok, kombinálok, de úgy érzem muszáj) el is hagyná te érted azt vésd észbe, hogy téged ugyanúgy megcsalna!

Tehát nagyon gondold át, hogy megéri-e kockáztatni egy házas férfi miatt!

(Szerintem egyáltalán nem éri meg.)

2023. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Sajnálom, akár mennyire is szeretnéd,nem akarom elcsábítani és dugni vele, és valószínűleg ő sem akar velem.Ezek a száraz tények.
2023. máj. 2. 21:45
 13/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem értek egyet előző stílusával, de abban igaza van, hogy házas a férfi, te pedig a kérdésben írtad, hogy tetszik és hát a párkapcsolati topikban vagyunk. Szóval nem barátkozni szeretnél. Hagyd békén, nem kell nyitni felé meg küzdeni "a plátói szerelmedet elnyomva". Nem szabad ezt táplálva beleképzelni mindenféle kozmikus indokot és kifogást táplálni magadban, miért vagytok egymásnak teremtve, csak ő még nem tudja... Kémiát hidd el, sok-sok ember felé lehet érezni, azaz flörtölni, vágyakozni, pedig nem is ismered. Ez nem szerelem, tini rajongás. Köszönj vissza udvariasan, és ismerkedj mással, aki szabad. Pl. rakd fel magad társkeresőre, az elég egyszerű és "bátran" introvertált is lehetsz.
2023. máj. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
44%

#6:

Nem mint hogyha bőven érdekelne, hogy egyetértesz-e a stílusommal, de olvasd el a 2# kommentárt, ami tőlem van.

Igen, benne van a b@szni szó, de valljuk be, hogy szebbnek nem lehet nevezni azt a tevékenységet, amikor szétzilálná más kapcsolatát!


Amire a kérdező így reagált:

"Tudod az életben nem minden a szexről szól és hogy mindenki mindenkivel b*szik bárhol válogatás nélkül,ez csak itt a gykn van egyes emberek fejében."


Engem akart ezzel degradálni, hogy más nem jár a fejemben, mint a szex, de odaírta még kétszer, hogy bajban van, mert vonzódik hozzá. Erre írtam a különböző jelzőket, mert nem elég, hogy engem akarna lealacsonyítani még hülyének is néz.

Aztán meg pszichológussal jött, mint támadás, a válaszom a 13.komment, amiben leírtam részletesen, hogy miért ne tegye magát tönkre és ne rombolja szét más házasságát.

Ez a reakció még mindig:

"Sajnálom, akár mennyire is szeretnéd,nem akarom elcsábítani és dugni vele, és valószínűleg ő sem akar velem."


Viszont még mindig tetszik neki és direkt keresné a társaságát holott ez áll fenn:

"Az a baj, hogy vele nincs is lehetőségem sokat beszélni ezáltal jobban megismerni egymást, mert nem olyan helyen dolgozunk."


Akkor minek nevezzem? Barátkozni való szelíd, bátortalan "nőnek" aki ártatlan, mint a frissen lehullott hó?

Aki annak ellenére, hogy tudja, hogy egyáltalán semmi, de tényleg semmi indoka nincs, ahhoz, hogy "barátkozzon" foglalt férfival az nem más, mint amit írtam bár törlésre került. Nem fizikailag, mert még nem ért el sikereket, de fejben, a szó szoros értelmében az. Olyan ember, akinek az értékrendje rendben van az akármennyire is oda van a pasasért az inkább kerüli mint a leprást ha lehetséges. Egyértelműen nem akar vele szorosabb, közelebbi viszonyt ápolni.

Abból, hogy beszélgetnének még hogyha nem is kifejezetten a férfi zsánere kialakulhat több mint "barátság" pl.flört, érintgetés, bókok formájában, ami már az érzelmi megcsalás fogalmát meríti ki, innen már csak egy lépés és ténylegesen a szeretője lenne.

Akkor miért hazudik itt egy anonim oldalon, miért mást akar szexmániásként,betegként feltüntetni, amikor ő az, aki nem bánja, hogy nem szingli pasasról van szó, nincs tisztelettel a másik ember iránt?

Ha ő normálisan, őszintén válaszolt volna, akkor nem írtam volna semmi sértőt, de amikor ő azt teszi, akkor én miért hagynám?!

2023. máj. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de te ténylegesen beteg ha ennyire belelovallod magad és feszt irogatsz olyan dolgokat amikhez hozzá sem szagolsz.Vagy erre már nem lehet mit írni. Konkrétan nevetséges. Sajnálom hogy ilyen emberek vannak a földön, bár tudom, hogy nálad betegebbek is vannak. És ennyire szükséged van a figyelemre.Mindenesetre én is jelenteni fogom mert csak veszekedni akarsz n
2023. máj. 3. 14:58
 16/19 anonim ***** válasza:
29%

Szeretném megvédeni azt a kommentelőt,akit a Kedves Kérdező vehemensen támad!

Tulajdonképpen az is beteg dolog,hogy gyakorlatilag egy vadidegen ember iránt táplálsz plátói érzéseket,mert párszor rád mosolygott.Figyelmen kívül hagyva,hogy felesége van,miközben játszod a szende szüzet...Pont ez az szerintem,ami nem normális és nem egészséges,mert egy ilyen viszonyban mindenki sérülne,ha egyáltalán kialakulna.Plusz álomvilágban élsz ugyebár.

2023. máj. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Szerintem nem én támadok , és tudom magamról hogy beteg vagyok,nem modtam hogy nem. És még mindig csak a ti fejetekben van szó romantikus közeledésről,vagy vki szerint már b*szásról, mintha csőlatásotok lenne, komolyan olyan.
2023. máj. 3. 21:32
 18/19 anonim ***** válasza:
29%

Ahaaa,csak a mi fejünkben létezik,értem... Hallottam már ilyet... 🤣🤣🤣

Többnyire olyan emberek szájából,akik kapaszkodnak valakibe,aki amúgy le sem sz@rja őket,mint nőt,másba szerelmes ezer éve,pont azért,mert Miss Léleklátó folyamatosan szembe megy a forgalommal...😉😂😂😂

2023. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
55%

#16:


Köszönöm, hogy mellém álltál.

Úgy tűnik mindenki beteg, aki azt le meri írni, hogy valójában mi alakulhat ki a beszélgetésekből és, hogy látjuk, hogy megjátsza magát, vagy még magának is letagadja, hogy mit szeretne, mi is lehet abból, hogy ő neki tetszik (és fordítva akár).


Ez a legrosszabb az egészben, hogy nem lássa be, hogy a vesztébe rohan és a sülyesztőben végzi (ha pedig napfényre kerül, hogy csalfák, akkor a feleség és a házasság is)!


Csak egy példa, hogy mi fejlődött ki a beszélgetésekből, a barátságból:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Ismét egy példa, hogyha szeretők lesznek, de a férj nem akar elválni:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


És akkor én vagyok a beteg, a rossz, miközben jóindulat vezérel, igaz jól elhordtam, de ő kezdte, más aki ide ír ki kérdést legalább őszinte, vagy belátja, hogy amit művel az senkinek se jó, ő meg mit csinál-sérteget. 😂

2023. máj. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!