Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyissak egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyissak egy férfi felé, hogy ne legyek béna?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit munkahelyéről ismerek.Nemrégota elkezdtünk beszélni, vagyis néha váltunk pár mondatot. Ő nagyon nagyon közvetlen mindenkivel és meg tökre nem,igazából szoc.szorongásos vagyok,nem tudok beszélgetni az emberekkel csak úgy.De ha vki nagyon nyitottan áll hozzám akkor azzal jóban szoktam lenni, más munkahelyeken volt rá példa nők,de főként fiúkkal. Na ő is ilyesmi azt hiszem,de nagyon tetszik nekem mint férfi is(viszont házas) gondolom emiatt is van hogy többet látok a nyitottságába mint máskor. De ennek ellenére szeretnék szocializálódni, szeretnénk vele is jóban lenni,csak hát nem igen tudom mit mondjak, főleg, hogy tetszik, így vigyáznom kell arra is hogy nehogy félre értse.

Ezekbe latok néha többet: egyszer ment el előttem és végig mosolyogva nézett miközben mással beszéltem.

Vagy van , hogy megyek ki , előtte kell elmenjek és ha épp ülne le ,de látja hogy jövök nem ül le,hanem addig vár amíg odaérek és elkezd beszélni bármiről,de amíg várja hogy odaérjek eddig olyan sejtelmesen néz máshová, még rám aztán máshová, tehát tök fura közben.

Aztán mindig nagyon kedves, már már túlzóan,meg elköszönéskor mondja hogy vigyázzak magamra .

Az a baj, hogy vele nincs is lehetőségem sokat beszélni ezáltal jobban megismerni egymást, mert nem olyan helyen dolgozunk.


2023. máj. 2. 20:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Felesegere is igy mosolygot regebben ..
2023. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Te azt ugyan honnan tudod.

Mint írtam,nagyon nagyon közvetlen figura mindenkivel és tisztában vagyok vele, hogy nagy valószínűséggel én látom bele csak a dolgokat. Számára lehet ezek csak ártatlan mosolyok meg minden én meg csak félre értem őket, mert én sosem tudnék annyira extrovertált lenni,ezt így könyvelem el magamban.

2023. máj. 2. 20:14
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Én azt nem értem, hogy miért is akarsz barátkozni vele, amikor tetszik, házas és igazából kollégák vagytok.

Mit akarsz elérni? Hogy mrgkettyintsen? Aztán te belé fogsz szeretni, ő meg szeretőnek fog tartani maximum, HA EGYÁLTALÁN AZ ESETE VAGY!

Mibe fogadunk, hogy ő látja rajtad, hogy milyen könnyen manipulálni tudna az ágyba, vagy a WC-be és azért kedves egyedül?

Ha kiderül netalántán neked annyi, biztos, hogy kirúgnak, főleg úgy, hogy meghajal a felesége.

Miért nem lehet szingli férfiakkal ismerkedni online, vagy más helyen, mint a munkahelyed? Most ez a pasas miatt tönkre teszed az életed minden téren, vagy mi a szösz?

Te nem csak beszélgetni akarsz, ne halandzsálj, te b@szni akarsz ő vele! De nem értem, hogy miért kéne házas emberrel, miért nem húzatod meg magad egyedülálló akár 1000 pasassal, ez sehogy se fér a fejembe.

Azért, mert közvetlen, mert kedves, mert pár nyomorult szót szól hozzád olykor? Menj el pszichológushoz, hozd magad rendbe és aztán ismerkedj olyan pasikkal, akiknek nincs se barátnőjük, se feleségük.


Szívesen.

2023. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
3as el kell, hogy keserítselek, nagyon tévúton jársz,vagy nem megy a magyar?
2023. máj. 2. 20:31
 5/19 A kérdező kommentje:

Tudod az életben nem minden a szexről szól és hogy mindenki mindenkivel b*szik bárhol válogatás nélkül,ez csak itt a gykn van egyes emberek fejében.

Egy szorongásos embernek bizony nagy dolog hogy van aki nem unja meg hamar és próbálnak vele "barátkozni" , és ő tényleg egy normális ember, ezért akarok hozzá közeledni én is mint kollégahaver annak ellenére, hogy bejön nekem mint pasi. A plátói szerelmek elnyomásában már nagy tapasztalatom van, így ha bele is szeretek,ez sem lesz gond.

Csak most vagyok gondban ,mert máskor az ilyen extra közvetlen embereknek én is megynyiltam és jobban ment a kommunikáció velük,de az eddigi ilyen személyekhez nem vonzódtam.

2023. máj. 2. 20:38
 6/19 anonim ***** válasza:
68%

Neked nem azon kéne agyalni,hogyan ne bénázz,hanem le kéne szállnod a földre és békén hagyni azokat,akiket otthon hazavárnak...

Nem úgy kell önbizalmat építeni,hogy beállsz cafkának,hanem terápiával rendbe kell hozni a lelkedet,utána olyanokkal ismerkedni,akikkel van reális esélyed a boldogságra!...

2023. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Persze mondod,hogy ez nem a szexről szól...Viszont az önzésed dominál,még azt sem veszed figyelembe,hogy az kell, ami másé...
2023. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Jó hát igazából nincs szükségem a magyarázkodásra, szerintem aki akarja az érti a lényeget és hogy mi problémám. Hátha jön erre vki ilyen is
2023. máj. 2. 20:45
 9/19 A kérdező kommentje:
Aztaaa, az komoly. Úgy látom neked is pszichológus kéne de sürgősen. Nem jutott nő vagy mi a baj?
2023. máj. 2. 21:09
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

Lehet,hogy neki pszichológus kéne,neked meg bele kéne nézni a tükörbe,ha tudsz...

Én úgy tudtam,munkába dolgozni járunk,nem azt lesni,kinek a párját lehet elszeretni...

2023. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!