Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi zajlik le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leiyla kérdése:

Szerintetek mi zajlik le benne mit érez mi baja és hogyan zárhatnám le úgy hogy ne gondolja azt hogy velem volt a gond?

Figyelt kérdés
Még januárban megismertem egy fiút egy online társkeresőn.Ő jelölt be engem én visszajelöltem és mivel tetszett a képeken én írtam neki.Ebböl több hetes messengerbeszélgetés lett napi szinten mielött találkoztunk volna.Ő nem pesti de megnyugtatott hogy gyakran jér fel pestre és az egyik ilyen alkalommal találkozhatnánk.Ugyis lett hosszu hetek teltek el közben vlgig kommunikáltunk aztán egyik este beiktatott velem egy talit a pesten intézett dolgai közé.Pozitiv volt tetszettünk egymásnak.Folytattuk a besz mondta hogy majd feljön hozzám egész napra ls talizunk.Két honap telt el beszélgettünk de én találkoztam közben valaki mással.Ezt öszintén elmondtam neki hogy nem láttam a szándékot ezért taliztam mással.Ő emiatt meg akarta szakitani a kapcsolatot mondván hogy ö nem ismerkedik olyan növel aki mással is beszél.Mivel tetszett én nem hagytam annyiban és végülis folytattuk a kommunikáciot.Aztán bejelentette hogy ö megy ki Ausztriába dolgozni honapokra addigra meg nekem ugyis lesz valakim amig ö kint lesz.Eldöntöttem hogy csak vele foglalkozok és azért is bebizonyitom hogy nincs igaza és hogy nem érdekel más rajta kivül.Napi kapcsolatban vagyunk de mivel egy helyes fiurol van szo nök tömkelege irogat neki nekem is férfiak.Csak ö állitása szerint nem válaszol nekik én meg igen.Ez a különbség köztünk.Már honapok ota kint van azota párszor volt köztünk nézeteltérés képes volt átküldeni képeket az egyik nöröl aki irt neki a seggéröl az alakjárol.Szoltam hogy ne csinálja mert rosszul esik.Erre ö hogy rám is irogatnak és tudja hogy beszélek velük.Szerinte ö nem féltékeny én igen rá.Állandoan azzal dicsekszik hogy rá mennyi nö ir.Ha azt mondom beképzelt megsértödik.Az exeivel készült képeket tegnap küldte át.Most ezen kaptunk össze.Ha bármiért szolok ö szeretné befejezni a beszélgetést.Ha mindent ráhagyok teljesen jol elvagyunk és mondja hogy ö szeret velem beszélgetni de hat honap mulva tuti nem fogunk mert nekem párom lesz.Többször lezártul már a beszélgetést de ráir az én véleményemre és folytatjuk.Igy beképzel dolgokat magának hogy ö nyugidt ha nem ir mert más megnyugtat engem helyette.Én egy gyönyörü nö vagyok de nem akar tölem semmit nem jön hozzám haza nem jön ide nem bizik bennem.Ugy hogy senkise kérte egyikre sem.(Alapvetöen ugy indultunk hogy szeretne megismerni és nem a szexre hajt.)Egy honapja hazajött pár napra szolt hogy hazafelé menet féluton megáll ha szeretném és találkozhatunk.A következö történt késön indult el éjszaka lett de végig besz mikpzben ö uton volt mindig szolt kábé hol van.És az utolso pillanatban mikor gondolom Pestre ért hazament és felszivodotz két napra.A magyarázat a köv volt nem akartam felmenni nehogy történjen valami mert félti a lelkem és ha én ezért haragszom hogy éjjel háromig ré vártam ö ezzel nem tud mit csinálni.Mindig azon van hogy ő jöjjön ki jol mindenböl és én érezzem rosszul magam hidegen viselkedik öt nem érdekli most semmi csak az ottani munka de ha más felé nyitok akkor "láttod ezért nem lesz köztünk mert te ilyen rossz vagy".Meg nem érdekelsz közben meg azt hallgatom hogy"én nem leszek második".Szerintem komoly mentális problémái vannak én ilyennel még nem találkoztam ti mit gondoltok és mit csináljak vele?Hogyan jöjjek ki belöle úgy hogy ne érezze ugy hogy neki van igaza mert hogy nincs soha.Kommunikácio szintjén is én kedves vagyok odaado ö meg semmilyen.Azt csinálja hogy napi öt képet küld el magárol imádja magát otozni.Azt mondja ha belenéznék a telefonjába rosszul lennék olyan képek vannak benne.Közben pedig feleségre vágyik meg gyerekre.Mindenben ilyen ellentétes velem is ahogy irtam.Szoval mi a véleményetek miért csinálja ezt mit érez?Mit tanácsoltok?

2023. máj. 3. 07:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Ne hari hogy ilyen hosszúra sikeredett.Még annyit hozzáfüznék hogy egy csók történt köztünk semmi más.
2023. máj. 3. 07:30
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közötök egymáshoz, csak írásbam szórakoztok, szerintem se jelene, se jövője a dolognak, csak időpocsékolás. A helyedben befejezném, tök mindegy mit gondol.
2023. máj. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha még együtt is lennétek ő akkor sem bízna meg benned és ugyanúgy más nőkkel írkálna (és még ki tudja mit), úgyhogy szerintem is jobban teszed, hogyha elbucsuzol tőle örökre.
2023. máj. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt öszintén elmondtam neki hogy nem láttam a szándékot ezért taliztam mással.Ő emiatt meg akarta szakitani a kapcsolatot mondván hogy ö nem ismerkedik olyan növel aki mással is beszél"


Nnna, pont itt kellett volna befejezni ezt a "kapcsolatot". Érezted te is, hogy nem lesz belőle semmi, nem értem, miért csicskultál be mégis. Tiltsd le a francba, ne foglalkozz vele többet, ez egy idióta.

2023. máj. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gyönyörű vagy, de hogy nem a legélesebb kés a fiókban, az is tuti...
2023. máj. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!