Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet az oka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Van egy pasi ismerősöm, de nem akar tőlem semmi komolyat. Mégis mindig keres meg rám ír, érdeklődik stb.. találkozni is szoktunk, alapjáraton amúgy nagyon jól elvagyunk egymással. Mégis elutasít, mi lehet ennek az oka?

2023. máj. 3. 12:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#8:

És erről beszéltél is a másik féllel?

Mert az nagyon bántó tud lenni lelkileg, amikor az egyik fél eldönti a kis agyában, hogy "biztos jobb lesz neki nélkülem", és ezzel örök sebeket okoz a másiknak. Már előre eldönti agyban, hogy így lesz, meg úgy lesz, ha együtt maradtok. Ez baromi nagy hiba!

Ha ki sem próbáltátok együtt, akkor mi alapján ítéled meg előre, hogy mi lett volna ha?

A másik felet meg gallyra vágod lelkileg, mert ő szeret téged, te meg esélyt sem adsz, mert fejben "jövőbelátósat" játszol.

Csak azért mondom, mert én átéltem ezt a másik oldalról.

Senkinek sem kívánom, hogy átélje hogy előre, mindenféle esély megadása nélkül a másik addig agyal, hogy nem lesz belőle semmi (esetünkben összeköltözés).

Mindkét féltől elvett egy esélyt anélkül, hogy kipróbálta volna hogy milyen (köztünk is megvolt mindenben az összhang).

2023. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#11

Egyet értéket veled, nagyon rosszul tud esni, mikor még egy kicsi esélyt sem add a másik fèl. Pedig láthatóan nagyon jól kijöttök egymással, akkor meg főleg. :/

2023. máj. 3. 13:32
 13/18 anonim ***** válasza:
11: Igen, többször is beszéltünk róla. De nálunk tényleg más okok is voltak még. A ti eseteteket sajnálom, teljesen egyetértek azzal amit írsz, ha csak ennyin múlik a dolog, akkor tényleg hülyeség kihátrálni, de nálunk nem csak ennyin múlott.
2023. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#13:

Igen az szokott a "más ok" lenni (nagy korkülönbség esetén) hogy az egyik fél házas, és félti a vagyonát. Meg a "mit szólnak majd a közös ismerősök, rokonok". Ez a téma is ismerős.

2023. máj. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14: Nem ez volt az ok. Írtam, hogy nincs harmadik fél. De rokonság, vagy barátok sem játszott szerepet.
2023. máj. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Korkulonbbseg az lesz a baj szerintem. Azt gondolhatja nem kezdenel ennyivel idosebbel mert ez azert nem keves . Tegyel erosebb utalasokat amire felfigyelhet ,de en az ilyen 20l 40 f kapcsolatokat nem dujazom illetve a 30-50 et sem .. szerinrem 10-15 ev a max ami meg mukodhet es athidalhato..
2023. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Neki ez elég, másrészt eesetleg fél, hogy megszólják a nagy korkülönbség miatt. Szerintem.
2023. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igen az is, hogy a környezete megszólná.
2023. máj. 3. 18:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!