Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő aki képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő aki képes bevallani,hogy sokszor még magának is hazudik?

Figyelt kérdés

Ismerték ilyen nőt a környezetetekben?


Ezek a nők utálják a szembesítést és az igazságot.


Sajnos sokszor tapasztaltam, hogy sok nő azt a taktikát választja, hogy magának is hazudik ezáltal kibújik a felelősségvállalás alól.


Pl megcsalja a párját, de megnyugtatja magát, hogy ez végülis nem is volt megcsalás.


Vagy hazudik, de meggyőzi magát, hogy ez végülis nem is volt hazugság..


És még ezer példát fel lehetne hozni.



Nem állítom, hogy minden nő ilyen , de sajnos van belőlük egy pár.



2023. máj. 3. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Mert ha ír ide bárki, hogy igen, én vállalom, az neked elégtétel lesz, hogy a te párod is így viselkedik?
2023. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem női jellegzetesség. Férfiak is csinálják. Pl. megcsal, de elkezd téged hibáztatni valamivel. Sajnos az emberek nagy része ilyen.
2023. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, van ilyen nő.

Mondjuk én személyesen férfiból több ilyet ismerek, de igazából ez egyáltalán nem nemspecifikus dolog, éppúgy igaz férfiakra, mint nőkre.

2023. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember hazudik saját magának, ez független a nemtől.
2023. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet
2023. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Le merném fogadni, hogy ez a kérdező tette ki pár órája azt akérdést is, hogy van-e itt olyan nő, aki érdekből szült gyereket:D

Megy itt a passzív-agresszív nőgyűlölő kampány:D

2023. máj. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez oszható nemre , embereknél gyakran fordul elő és szinte olyan sok felé ágadozik a szerelmtől kezdve a tanulás, munka, fizikia tevékenység.. tehát ez minden emberben megvan szinte.
2023. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem oszható*
2023. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Milyen kényelmes. :) Ilyen alapon bárkit el lehet hitelteleníteni, ha neked épp nem tetszik a pofája. Nem számít semmi, amit mond, mert úgyis csak hazudik magának, bemesél magának dolgokat. Már azt sem mondhatja, hogy nem csalta meg soha a párját, mert nyilván igen, csak meggyőzte magát, hogy az nem volt megcsalás. Hogyne.
2023. máj. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze én. Saját magamnak is azt hazudom, hogy már nem érdekel egy szingli kollégám, mint férfi, mert így könnyebb elviselni, hogy nem vagyok az esete.
2023. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!