Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol talàlom a nem gyúrós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol talàlom a nem gyúrós helyes bmws típusú srácokat?

Figyelt kérdés

Egyik ma "rámhúzta a kocsit"(amikor az autó orra úgy kicsit megsüllyed, ha találok videot* linkelem), rámdudált, pont olyasmi stílusú teljesen mint én, huncut mosoly és integetett hogy tetszem neki, "ez az!", nekem is kiült a fejemre az a huncut mosoly. És ezek ugye mindig csak egy villanás.(illetve volt már aki jött utánam beszéltünk de ez egy az ezerből)

Társkeren csak a nyomi vagy dagadt vagy fogalt házas pancsereket látom, vagy a mizuzós bárgyúk találnak be, az ilyen tipusúaknak pedig van élete haverjai esetleg női is, nem társkereznek.

Eddig úgy volt ilyen pasim csak, hogy ismerős ismerősének akárkije, szóval csak kapcsolatrendszereken keresztül, de nem ilyen körökben mozgok, hanem karrieristák értelmiségiek stb-k közt.

Akiknek viszont soha nincs ilyen huncut mosolyuk sem, nincs meg bennük az a "feeling", huncut rafináltságok, az a "tudom mi kell neked, nekem is az kell" "effekt", amikor egy pillanat alatt ért engem és én őt, és egyböl egy hullámon lehet vele lenni és helyből vonz és helyből vonzom.

Nem a kopasz nagydarab csicska gyúrosakról kérdezek, hanem azokról a helyes rafinált srácokról.

A volt ilyen barátaim csak zárt körökben mozognak azaz haverokkal voltunk mindig haveroknál csak, zártkörű pl házibulik, semmi szórakozóhelyek, bandázások inkább csak "fű alatt".

De ma meg szerelmes lettem abba a srácba, gondolom nincs akkora véletlen hogy máskor is arra jöjjön amerre én(habár ilyen is megesett már velem hogy kétszer találkoztam ugyanazzal és meg is szólított így mikor megint szembejött az úton:D de ez megint ezerből egy csak:()

Most meg szerelmi bánatom van. Még a rendszámát sem olvastam le, annyira "lesokkolt".

Hogy lehet bevonzani őket akkor ha tudatosan nem lehet megtalálni őket?


*Ha vki tud olyan videot, várom nagyon. Asszem indulásnál (vagy fékezgetésnél?)mikor úgy kicsit lesüllyed a kocsi orra. Az annyira bejön.



2023. máj. 3. 17:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Autópályákon.
2023. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem jó a gyk ismerkedni nekem:(
2023. máj. 3. 17:24
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát bocsi, de honnan tudjam?
2023. máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Amikor eszembe jut az egy két ilyen volt barátom akkor úgy bevillan, hogy tudom, mi mellett mentem most is el. A nagyszerelmem mellett. Csak ő nem tudja kit hagyott ki. És hatalmasat hagyott ki.

Sírhatnékom van

2023. máj. 3. 17:28
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

:D


Akkora troll vagy, mint a ház. :D

2023. máj. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Vagy azért integetett mer hülye vagy.

Sírj egyet.

2023. máj. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is, itt éli ki a fantáziáját évek óta. Szomorú szó se róla.
2023. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Kitana. ***** válasza:
Szomszéd sráccal mi lett? Meg a vízvezetékszerelővel, vagy mivel.
2023. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Azóta volt a csóró, aki csak megcsörgette Kitana :D
2023. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Dat szerelem, semmit sem tudsz a másikról, csak azt, hgoy van egy autója XD


Mondjuk nagyobb esély van arra, hogy férfi vagy, minthogy ennek az egésznek enne értelme...

2023. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!