Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek helyes vagyok, bírjátok az ilyen srácokat?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok (1 hónap múlva 17), és nagyon szőrös, mert férfias akarok maradni. Nem borotválkozom sehol. Óriási dzsungel van a nemi szervem körül, a hónaljam is nagyon szőrös, a hasam, a mellkasom is, és borostásodom. a hajam viszonylag rövid, és fekete. fülbevalót hordok, gyűrűt és aranyláncot.. Nagy, markáns, krumpliorrom van, vastag szám, szemöldök piercingem. A szemem kék és mandula alakú. A farkam 22 cm, de már biztos nem fog nőni... Nem volt még csajom, nem tudom mi lehet a probléma, pedig naponta többször próbálkozom. Nektek bejönnék?

2013. ápr. 26. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Amíg nem borotválkozol,addig az nem borosta,hanem gáz.
2013. ápr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
az igénytelen nem egyenlő a férfiassal haver...
2013. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Undorodom attól, ha valaki a farka méretét fontosnak tartja a bemutatkozásban.
2013. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb te is megtalálod az igazit, majd akkor mikkor nem is gondolod. Egy képet linkelhettél volna,hogy többet tudjunk mondani!
2013. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

a hosszú hajtól eltekintve szerintem így nézhetsz ki:

[link]

2013. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Küldesz Nekem képet?
2013. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha csaj lennék egy nullás géppel ugranék neked. Nem azért mert tetszel.


20/F

2013. ápr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
őő...küldj képet, légysziv' :))
2013. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem tok képet küldeni bocs:// se kamerám, a telóm nem tud fotózni, és még webkamom sincs
2013. ápr. 26. 18:52
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem jössz be:DD
2013. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!