Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit szűrne le ebből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit szűrne le ebből?

Figyelt kérdés

Még régebben találkoztam 2-szer egy fiúval. Tudni kell róla, hogy olyan típus aki nem igazán tud egy lánynál megállni. Ennek tudatában voltam, nem is akartam tőle semmit csak szimplán találkoztam vele, hogy én magam tudjam megállapítani róla hogy milyen is ő valójában. Kíváncsi voltam rá. Mert amúgy ezt leszámítva elég érett gondolatai vannak, ahogy beszélgettünk látszott hogy azért ő egy meglehetősen értelmes fiú lenne. Én meg szívesen szóba állok egy értelmes emberrel mert sajnos körülöttem az ismertségi körömben nem nagyon vannak, nem tudom igazán megérteni magam senkivel. Nos hát személyesen is értelmes volt, meglepően jól el tudtunk beszélgetni. De ennek ellenére nekem mégsem voltak szándékaim felé, ő meg nem tudott rám barátként nézni így inkább nem beszéltünk tovább.

Most újra beszélünk, nem akartam lerázni így inkább kedvesen válaszoltam, de számomra ez ugyanúgy nem jelent többet.

Most volt egy mondata ami elég rosszul jött ki. A téma lényege az volt, hogy szerinte én hozzá való lennék. Rákérdeztem hogy miért gondolja így. És olyan választ adott, hogy mert te vagy az egyetlen akivel valaha találkozgattam és nem … meg. (Gondolom ez mindenkinek érthető.) Hozzáfűzte még, hogy neked van jövőképed, normális vagy, jó nő és semmiben nem olyan mint a többség.

Én ezt az első primitîv mondatot úgy vettem le, hogy számára az különböztet meg a többitől hogy én nem voltam meg neki és arra pályázik csak. Ugye ezt mindenki így értelmezné? Még azt is lehetne gondolni, hogy igazából ez arra utal hogy van ennek valamilyen háttérbeli oka hogy engem nem … meg amikor találkoztunk, úgy mint ahogy a többit. Mert bennem van valami amiért nem arra ment és nem az volt neki a fontos hanem csak hogy beszélgessünk mert nálam mélyebb dolog a cél a jellememből adódóan. Még ez is lehetséges talán, csak egy nagyon rossz megfogalmazásban. De ezt mégis kizárnám mert nem vagyok egy félrevezethető manipulatív lány. Engem nem tud beetetni semmilyen mellé beszéléssel hogy ilyen meg olyan nő vagy stb. Az a mondat nekem mindent elmondott, mondjuk gondoltam is hogy ő ilyen, tisztában vagyok vele. Egy ilyen típusú ember nem tud különválasztani egyik lányt a másiktól, nem látja meg a különlegességet igazából, ilyen téren legalábbis.

Szóval engem nem tud behálózni semmivel, nem beszélek vele többet, csak kíváncsi vagyok 1-2 külső véleményre hogy jól látom-e vagy valakivel volt-e ilyen.



2023. máj. 4. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet tevedtel.
2023. máj. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelentesz neki többet, addig vagy több számára míg meg nem dug, miután megdugott ugyanojan leszel neki mint a többi akit megdugott, és fog keresni másik különleges lányt, aki megint csak addig lesz különleges míg megdugja....
2023. máj. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Kár volt ezt ilyen hosszan leírni meg lelkizni közben.

Simán csak meg akar dugni téged is, aztán továbbmegy. Ennyi. Ne láss bele se többet se kevesebbet.

De ahogy olvasom neked ez bejön.

2023. máj. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem minden nővel volt olyan, hogy valaki meg akarta fektetni és szépeket mondott neki, hogy ez meg is valósuljon. :D Az, hogy az adott nő belement-e ebbe, meg már helyzet kérdése.


Egyébként abban igaza van mind a kettőtőknek, hogy lassan kihívás olyan embert találni, aki megért egy összetett mondatot, vagy épp két mondat közötti összefüggést.

2023. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez az a srác, aki korábbi barátnőit levideózta és szétküldte, majd azt mondta, hogy okkal tette? És korábban is mondta neked, hogy te más vagy, mint az eddigiek?

Ha igen, én már a korábbi kérdésnél is azt éreztem, hogy csak azért bukkant fel ismét, mert nem voltál meg neki.

Ne bízz benne!

2023. máj. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!