Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire lehet ilyenko gondolni ?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire lehet ilyenko gondolni ? Mit akar ezzel el érni velem szemben ?

Figyelt kérdés

Van egy pasi ,nem lakik tőlem messze,így csak hébe-hóba futunk össze pár pillanatra.

Ha a ház előtt találkozunk véletlen ,sose néz rám,csak úgy ,hogy én ne vegyem észre,de ha kocsiba ülés akkor "találkozunk" akkor viszont kimondottan ,már zavaróan néz .

Mire gondoljak vele kapcsolatban ? (nem véletlen kérdezem!:))

A normális válaszokat,segítséget előre is köszönöm szépen ! N30


2023. máj. 5. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Mikor kocsiba ül, nyilván figyelnie kell, hogy nehogy elüssön.
2023. máj. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az, aki nemreg szakitott? Csak meg nem mertel elhivni kavezni?
2023. máj. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem szakítottam senkivel mostanában, és a másik ha nincs senki már az úton rajta kívül,és direkt lassítva megy el mellettem az elég feltünő !!

Az ilyen idióta megnyilvánulásokra nem tartok igényt !

2023. máj. 5. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
30 évesen felteszel egy igazán gyermeteg kérdést, aztán még neked áll feljebb, ha értelmetlen választ kapsz? :)
2023. máj. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Hát bocs, de ha visszaolvasod ezt az idehányt betűkatyvaszt, szeinted van értelme a kérdésednek?🤔

HA jól fejtettem meg a feladott rejtvényt:

Semmi közötök egymáshoz, csak néha véletlenül keresztezi egymást az utatok az utcán, de csak akkor néz rád, ha épp a kocsiban ül, gyalogosan nem?


Szerintem az égegyadta világon SEMMIT nem akar ezzel elérni.🤷‍♀️

2023. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!