Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti szoktatok arra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szoktatok arra a lányra gondolni akár évek múltán is, akivel nem sikerült összejönni (pl. gyávaság, elmulasztott lehetőség miatt), pedig szerelmesek voltatok belé?

Figyelt kérdés

2016. szept. 29. 12:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Épp ma jutott eszembe egy nő ismerősöm. Az elmulasztott lehetőség kategóriába teszem. Annak a kapcsolatnak nem éppen mondható akárminek örökre vége lett. Sose fog keresni, ő meg szépen kiadta az utam, hogy "elkéstél", "elköteleztem magam", és a többi és a többi. Kb 5 vagy 6 évre visszatekinteni már mindegy, felejtős.
2016. szept. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
8%
Persze, bár nekem szinte csak olyan esetek vannak, amikor valami számomra totál érthetetlen dolog történt, és évek múlva is ha eszembe jut, zavar, hogy nem értem, mi történt.
2016. szept. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
28%
Mi a fenének rágódtok a múlton?
2016. szept. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
31%
2x voltam szerelmes,komoly kapcsolat nem lett egyik esetben sem.(Egyik alkalommal még csak a vágy sem teljesült be)Évekig hordoztam magamban őket,végleg elveszteni az emléküket sosem fogom,nem is szeretném.
2016. szept. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
56%

Nemrég tudtam meg, hogy az a srác, akiért odavoltam, szinte rajongtam érte, viszontszeretett.

Csak olyan alacsony volt az önbizalma, hogy minden flörtölési kísérletemet poénnak hitt.

A falnak kellett volna nyomnom és megcsókolni anno. :(

Már mindegy. Eltelt tíz év. Mindketten egy rossz kapcsolatban ragadtunk.

2016. szept. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Szokott, de nem igazán rágódom rajta.
2016. szept. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
úristen döbbenve olvasom,hogy akár még 10 év múlva is eszükbe jutnak.Egyébként nekem is van egy ilyen esetem.velünk az volt a baj,hogy túl fiatalok,éretlenek,gyávák voltunk.
2016. szept. 29. 13:09
 8/23 Kenzo Tenma ***** válasza:
0%
Persze, sokszor előfordul. Például van egy lány, akit én kinéztem magamnak és közeledtem felé aztán beszélgettünk többször élőben is, de közben kiderült, hogy már van egy másik srác akivel alakul neki. Aztán össze is jöttek, egy hónapra rá viszont szakítottak és azóta előfordult, hogy a lány keresett meg engem neten, de valahogy már elment a kedvem, nem is éreztem úgy, hogy ugyanúgy el tudnánk beszélgetni, mint azelőtt. Meg azóta nekem is közbejött más, akivel elég hamar elváltak útjaink, és ezen rossz élmény után meg főleg nem volt kedvem most egy újabb ilyen kezdjük a nulláról dologhoz. Persze azóta minden nap eszembe jut.
2016. szept. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Igen de már csak úgy jut néha eszembe...."na az a hüle pics**a is"
2016. szept. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%

Az igaz cserelem egy életre megmarad, úgy bizony DÁ!

Hú de nyálas, sablon szöveg... még magamat is megleptem vele. XP

2016. szept. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!