Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen szemszín...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen szemszín jön be a legjobban egy lányon?

Figyelt kérdés
mert nekem nagy feketés barna szemeim vannak, és egy csomószor kapom azt a megjegyzést hogy mekkora boci szemeid vannak... aztán vágnak egy olyan fura "fintorgós" pofát... ez az igazat megvallva nem esik túl jól... ennyire nem jön be senkinek ez?
2010. okt. 9. 22:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Tegyél föl egy képet.
2010. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Nekem a lila szem jön be. Ezek a kérdések...
2010. okt. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
hajszíntől függ de úgyérzem nekem nagyon bejönne egy félhosszú-hajú kékeszöld szemű lány:)
2010. okt. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Elég nagy szemfétisem van, de erre nem tudok válaszolni. Pedig az első amit megnézek egy lányon. Nem raksz róla képet?-csak a szemdről-

19/F

2010. okt. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
76%
Piros, mint a feher nyulaknak, bakker...
2010. okt. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
51%
BARNA - kizárólag!
2010. okt. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
0%
Zöldes sárgás lila moncsi nagyot dob a feketés barna szemen,főleg egy kis fehér spricccel.
2010. okt. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
ok, akkor mindjárt rakok képet
2010. okt. 9. 22:23
 9/32 anonim ***** válasza:
77%
A különleges szemek jönnek be (pl kékesszürke sárga körrel(igen, ilyen tényleg van)) de lehet kék,zöld,és mézszínbe áthajló világosbarna.Az egyetlen amit ki nem állhatok az a sötétbarna szem
2010. okt. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

utolsó ezt a szemszínt honnan vetted??

(nekem pl ilyen, de eddig nem sok ilyet láttam)

2010. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!