Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb: 25 évesen 3-4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb: 25 évesen 3-4 szakításon, csalódáson túl lenni, vagy ha még nem volt kapcsolata az embernek?

Figyelt kérdés
Én az utóbbiba tartozom, de szerintem az jó ha az ember ennyi idősen túl van pár kapcsolaton, még ha szomorúan is végződött, mert szerzett tapasztalatot, meg voltak boldog időszakai, jó élményei.
2023. máj. 9. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egyértelműen az első kategória. Minden tapasztalattal csak több leszel, és pár tapasztalattal a hátad mögött talán kisebb eséllyel szaladsz bele egy olyan kapcsolatba, amiről messziről bűzlik, hogy rossz vége lesz.
2023. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Valami tapasztalat mindenképp jobb a semminél. De én pl kicsit ki vagyok égve őszintén szólva így 4 kapcsolat, alkalmik, csalódások után. Mint ahogy a piálást is meguntam már mert 15 évesen kezdtük. Már attól se félek hogy meghalok

22F

2023. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem teljesen személyiségfüggő. Valakire tényleg ráfér tanító jelleggel 1-2 csalódás, mely hozzáad a személyiségfejlődéséhez.

Boldog időszakaid, jó élményeid párkapcsolat nélkül is lehet. Tapasztalatot pedig később is tudsz szerezni. Szerintem nincs kőbe vésve, hogy ennyi idős korodra hány kapcsolaton kell túl lenned.

Tényleg sokat tanulhat az ember pár ilyenből.

Egyébként mi az oka annak, hogy nem volt még neked? Tudatos döntés volt, vagy így alakult?

2023. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

A középút esetleg? A többség ennyi idősen egy kamaszkori szerelmet tud felmutatni, ami véget ért, meg esetleg egy hosszabbat. Sokan egy egész élet alatt nem lesznek négyszer kapcsolatban, nem hogy 25 éves korig.

Tapasztalatot viszont (szerintem!) csak tartós kapcsolatban tudsz szerezni! Az ilyen egy hónap randizgatás meg pár szex a nullával egyenlő (a következő kapcsolat sikere szempontjából).

2023. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Az első. 3-4 szakítás nem sok ebben a korban. Fontos a tapasztalat, mindenből lehet tanulni. A tini kor erről is szól, a kapcsolatok kialakírásáról, ez nagyon fontos lépcső.
2023. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Nekem értelmezhetetlenek ezeket a különbségtételek. Más szempontból úgy is lehetne mondani, hogy az első kategóriát legalább háromszor kidobták, vagy háromszor nem volt elég jó, és háromszor csalódás lett a vége. Eleve nem értem, hogy ha két ember között megvan a kölcsönös szimpátia és vonzalom, akkor miért lenne kevésbé jó az, akinek te vagy az első, mint az, akinek a hatodik? Pláne hogy nem 45 éves emberekről beszélünk, hanem fiatalokról, annyi oka lehet, hogy valakinek miért nem volt senkije...


Szóval nem értem, de biztos velem van a baj. ¯\_(ツ)_/¯

2023. máj. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akinek van esze nem megy bele abba amellyel kapcsolatban szkeptikus. Akinek kevesebb az esze az belemegy, ráadásul az akarja oktatni az előbbit mondván "mit magyarázol nekem már ilyensok kapcsolatom volt neked meg nem"
2023. máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Szakításon vagy csalódáson túl lenni? Mert nem mindegy. 🙂


Összeségében szerintem inkább jobb, ha nincs kapcsolata az embernek 25 évesen. Ha valaki 3-4 csalódást ilyen korai életszakaszban él meg, akkor az komoly lelki sebeket okozhat, ami később megnehezítheti a nyitott ismerkedést.

2023. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Jobb, hogy még nem voltál kapcsolatba. Ezerszer jobb.
2023. máj. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!