Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exem ma házasodik, valahol ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem ma házasodik, valahol ez kicsit rosszul érint, pedig sok éve semmi közünk egymáshoz,miért?

Figyelt kérdés
Én is több éves kapcsolatban élek, és nem volt vele semmi kontakt azóta. Eddig is hallottam sokat róla mert egyik közeli családtagjával jó viszonyban, mondhatni napi kontaktban maradtunk, eddig sose zavart bármit mesélt róla, de ez valahogy furcsa módon nagyon kavargó érzéseket kelt. Tudni is tudok róla már hónapok óta hogy ma lesz a nap, nem is izgatott de ezen a héten sokszor eszembe jutott és szinte hihetetlen , hogy elérkezett. Talán azért mert ő volt az első nekem? Mi lehet ennek az oka?

2023. máj. 12. 10:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#9 igazad van 🙄
2023. máj. 12. 19:13
 12/14 anonim ***** válasza:
32%
Mert sérti az egódat, hogy mással boldog - ennyi a nagy titok, csak szerencsétlen párodat sajnálom, mert még nem vagy túl az exen.
2023. máj. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#12

Igen, sérti,nem tagadom. Párom tud erről,nem csinál belőle ügyet.

2023. máj. 13. 07:53
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeretkezzetek egy jót ennek örömére. Egyből nem agyalsz ilyeneken
2023. máj. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!