Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exem ma házasodik, valahol ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem ma házasodik, valahol ez kicsit rosszul érint, pedig sok éve semmi közünk egymáshoz,miért?

Figyelt kérdés
Én is több éves kapcsolatban élek, és nem volt vele semmi kontakt azóta. Eddig is hallottam sokat róla mert egyik közeli családtagjával jó viszonyban, mondhatni napi kontaktban maradtunk, eddig sose zavart bármit mesélt róla, de ez valahogy furcsa módon nagyon kavargó érzéseket kelt. Tudni is tudok róla már hónapok óta hogy ma lesz a nap, nem is izgatott de ezen a héten sokszor eszembe jutott és szinte hihetetlen , hogy elérkezett. Talán azért mert ő volt az első nekem? Mi lehet ennek az oka?

2023. máj. 12. 10:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtad elengedni, ez a fő oka.

Te, a nő vagy?

2023. máj. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Lehet azért mert ő volt az első. Àltalàban soha nem felejti el az ember. Illetve lehet ő lett volna az igazi mert ha nem akkor nem érdekelne ennyire. Miért lett vége anno?
2023. máj. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Még mindig nem voltál képes túllépni rajta. különben hidegen hagyna.


Ennek sajnos, bármilyen fura is, az is az oka, hogy nem biztos, hogy a megfelelő társsal vagy most együtt.

2023. máj. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Dehat erzo lenyek vagyunk, nem racionalis ugylet.
2023. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#1Nem nő vagyok, férfi vagyok lassan 30 felé.


#2 csúnya vége lett eléggé, megcsalt is,de én is súlyos hibákat vétettem amit a mai fejemmel már beláttam.


#3 ezt pontosabban hogy érted?


#4 hát igen, egyszerűbb lenne ha csak simán a racionalitás talaján tudnánk maradni.

2023. máj. 12. 10:52
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Azért mert szeretted, és a szeretet nem múlik el teljesen csak elhalványul. Egy pici lehet hogy marad utána, ez normális. Meg lehet hogy most te lennél mellette, szóval lehettél volna, és ez is érzelmi zavart okoz. Ne hibáztasd magad.
2023. máj. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha megcsalt akkor meg nem szeretett igazàn. Illetve aki félremegy egyszer az bàrmikor bàrki mellett képes lesz megtenni szóval örülj hogy ma nem te àllsz ott mellette én azt mondom.
2023. máj. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#6

Igen, valami ilyesmi,eszembe jutnak a hasonló nagy tervek amiket szőttünk aztán micsoda fordulatot vett az élet...

Ami miatt még hülyén érzem magam az az, (bár ez sose derül ki mi lett volna ha),hogy pont én voltam aki véget vetett az egésznek, és utólag belegondolva lehet hogy nagyon rosszul időzítettem mert akkoriban nagyon igyekezett már helyrehozni a dolgokat,bennem meg még a megcsalás miatti sérelmek uralkodtak, és dacból inkább más iránt kezdtem érdeklődni.


#7

Jogos,de sajnos tettem érte én is hogy odáig fajuljon,csak túl későn kaptam észbe,pont emiatt ezt is kudarcnak élem meg, hogy a vőlegénye mellett meg bír állni évek óta,mellettem meg nem ment. Na mindegy mostmár ez van.

2023. máj. 12. 12:39
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hajó elment teljesen a mai nappal. Engedd el és örülj a mostani pàrodnak
2023. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hallgasd meeg ezt a számot:):

https://www.youtube.com/watch?v=FzXqkGeoTnU

2023. máj. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!