Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom milyen fiúk ezek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom milyen fiúk ezek! Frenkiznek egy nő előtt de akkor is. Mit gondoltok? Hallottatok már hasonlót?

Figyelt kérdés

Bent vagyok egy üzletben és ott állok a chipek előtt.Jön 2 srác meg állnak ők is a chipseknél, és az egyik megszólal az -én qrvám ezt szereti és a tied?

-Az enyém meg ezt.



Szerintem borzalmas hogy így beszél valaki a barátnőjéről.


2010. okt. 10. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom de én parasztnak titutálom az ilyet.

vagy csak viccel? Hááát....

2010. okt. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szerintem is valahol az intelligencia foka a paraszt-tapló között bujkál valahol.
2010. okt. 10. 16:06
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

áhh lolxD..ilyen nyomorultakon csak röhögni tudok..kérdés hogy a barátnőik tudják e hogy így beszélnek róluk.

Ilyen ez a mai fiatalság...szánalom

2010. okt. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!