Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt valakivel már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt valakivel már ilyen csoda? Vagy hallottatok róla?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy teljesen lehetetlennek, esélytelennek látszódott, hogy visszajöjjön az ex, és mégis visszajött?
2011. máj. 2. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán egy. 7 év után... Na ez meglepett, bár messze nem csodaként kezeltem :(.
2011. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne adja az Úr hogy ilyen történjen. ez nem csoda, ez katasztrófa!!!
2011. máj. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%

Jesszus és neked addig nem volt senkid míg vissza nem jött???


Te egy elvarázsolt megvakult nő vagy aki, otthon pityergett és minden pillanatban hónapokon át várta, hogy mikor szólal meg a telefon, vagy jelenik meg a köcsög aki elhagyott????

2011. máj. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Légyszives csak normális válaszokat kérek a kérdésre! Kommentelést a másik válaszára hagyjuk szerintem!
2011. máj. 2. 16:48
 5/8 anonim ***** válasza:

szia!a tudta nélküli ráhatással végülis visszajött 2 év után,de kiderült h nem tudna ismét megbecsülni,így mégrosszabb időszak következett:((((


volt még egy srác,aki belémzúgott elvileg,aztán valahogy mégis összekaptunk,majd félév eltűnés után megírta,hogy még mindig szeret.Nem tudtam hova tenni a dolgot,és belementem egy új párkapcsolatba egy csodás sráccal:))

2011. máj. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

16:44

Kedves válaszoló! Első válaszoló lennék. Elképzelhetőnek tartom, hogy nekem címezted a válaszod és a kérdéseid (már ha annak lehet venni).

Nem vagyok elvakult, de köszönöm az ismeretség nélküli kritikát. Akkor már 6 éve mással voltam, fél éven belül túl tettem rajta magam és folytattam az életem, és én hagytam el.

Még egyszer köszönöm a hozzászólásod a válaszomhoz. Fentiekből kiderül, hogy ezentúl inkább valóban a kérdésre válaszolj kritika helyett, mert azzal talán nem fogsz "kapufát" lőni.

2011. máj. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem nem neked címeztem a kérdezőnek....
2011. máj. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
történt...2 éve jártunk , akkor én szakítottam vele...most újra együtt vagyunk
2011. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!