Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó ez az exemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ez az exemnek?

Figyelt kérdés
Szóval a következő a helyzet. Az exem októberben szakított velem (4 hónap együttlét után) azzal, hogy nincsenek mély érzelmei és ami volt az elején az elhalványult. Semmi veszekedés nem volt, mindig jól éreztük magunkat és a kémia is megvolt, szóval nem igazán értettem. Azt mondta maradjunk barátok, meg, hogy ki tudja a jövőben talán még lehet majd valami. Időt kértem tőle, hogy átgondolhassam a dolgokat. 2 hónap múlva írtam neki, hogy folytassuk mint barátok, de igazából én még szívesen újra próbálnám vele. Nagyon furcsa a viselkedése, mert nem koptat le, de érezni, hogy ez nem valódi barátság. Általában egy héten 2-3x beszélünk, hogy mi a helyzet, aztán néha "beindul" a dolog és elkezd rendesen kérdezgetni és 1 órán át chatelünk, aztán megint ellaposodik. Mielőtt valaki azt gondolná, hogy folyton én keresem, szeretném leszögezni, hogy gyakran keres ő is és érdeklődik, de pár mondat után nem válaszol, aztán néhány nap múlva megint keres. Kipróbáltam azt is, hogy én nem válaszolok neki, de olyankor általában hamar rám ír valamivel (mintha zavarná, hogy én nem válaszolok neki). Kétszer hívott el azóta kávézni, amikor itt járt a közelben, és pont ugyanúgy jól elbeszélgettünk, mint amikor együtt voltunk. Programokat nem szervezünk, nem hív át, nem telefonálunk, csak néha chatelünk, meg volt az a 2 tali. Most ebben neki mi a jó? Én még szívesen folytatnám vele, van bennem remény, de ha ő semmit nem érez irántam akkor miért csinálja ezt? Néha elgondolkozom azon, hogy lezárom ezt vele, aztán meg úgy vagyok vele, hogy amíg nem találok mást végül is miért ne folytassam ezt, hátha lesz valami. Arra vagyok kíváncsi, hogy ő mit gondolhat, érezhet.

2023. máj. 16. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont olyan az exed mint én voltam egy lánnyal.

Élvezi a társaságod de amúgy nem akar téged. Meg kis ego tuning.

Én mondjuk tisztán leszögeztem hogy csak barátságot akarok tőle, járni nem.

2023. máj. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Talonban tart. Tartaléknak jó vagy, barátnőnek már nem. Ezt gondolja.
2023. máj. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Jobb mint a semmi.
2023. máj. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ne folytasd vele!Nem azért születtél meg hogy tartalékos legyél,tudom könnyű mondani de hogy erőt adják hasonló életszituációban vagyok mint te.
2023. máj. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pár dolog jutott eszembe.

Egy, hogy semmiképpen ne folytasd, mert csak az idődet vesztegeted, és az önbecsülésed rombolod ezzel. Hidd el, ha érdekelnéd, lépett volna már, sőt eleve nem is szakított volna.

Kettő, ha számon kérnéd emiatt, hogy mit akar tőled, tuti azzal vágna vissza, hogy ez csak egy barátság, nem kérheted számon, ami végülis jogos, mert te sétáltál be önként a szarba.

Három, az ilyen csávó nemcsak érzelmi analfabéta, hanem önző, mint az állat. Egy lebeg a szeme előtt, hogy neki jó legyen, ha van nyűgje, legyen kinek elmondani, hiszen eddig is meghallgattad. Te nem szerepelsz ebben a történetben, max. mint statiszta. Nekem nem lett volna pofám egy olyan csávó barátságát kérni, akit épp kidobtam, és szerintem ezzel sokan vannak így. Kiszedem belőle azt, ami nekem jó, a maradék rész nem kell. Nagyon elegáns, mondhatom.

2023. máj. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy nagyra nőtt gyerek. Ne foglalkozz vele, időpazarlás
2023. máj. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szakított veled. Akkor most mégis mit vársz tőle?
2023. máj. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!