Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leteszteltem a férfit akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leteszteltem a férfit akivel ismerkedem,mit gondoltok erről?Joggal érzem Red-flag vagy túlhisztizem?

Figyelt kérdés

Igazából a sztori most röviden annyi,hogy kiderült exférjemnek aki az 5 éves kislányom apja van egy új barátnője.. titokban kb fél éve.. a kislányom titokban találkozik az új barátnő kislányával mikor az apja elviszi,ugyanis ők nem tudják hogy én tudok az új 'csajról és még volt képük azt állítani mikor egyszer hazajött tőlük kislányom hogy idézem' munkatárs kislánya ugyanis a kislányom kicsacsogta hogy játszott egy kisfiúval aki a testvére... bele se menjünk valóban az exem vér szerinti gyereke e,ez esetben sincs am baj hisz 4 éve váltunk el,itt a titkolózás és a kislányom hátam mögötti beavatása a baj... De nem is ez a lényeg csak elöljáróban megírtam


Lényeg a lényeg ismerkedem egy férfival(nem magyar)tesztből elküldtem neki pár képet az új barátnőröl hogy őszinte legyen velem szebb e mint én(tudom mennyire proli dolog)

Kérlek hagyjátok is ezt ne firtassuk gáz tudom azonban ezt a választ kaptam tőle:


Shes cute ! But on my eyes you are prettier 😘


Nem akarom átfordítani mert így eredetiben akarom direkt kikérdezni pár véleményt, egyébként,én egy ex'modell vagyok inkább cicababás' még ez a lány egyszerű parasztlány ezért csúnya dolog de kicsit azért is mertem elküldeni mert 'kicsit szebbnek'nőiesebbnek gondolom magam.

Mit gondoltok ez a' she's cute ez nagyon gáz tőle vagy pont hogy korrekt,őszinte volt mert ezt kértem és amit utána írt az pedig nagyon kedves,vagy amblokk gáz amit írt?



2023. máj. 17. 00:57
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

*barátnőről bocsánat a helyesírást elkapkodtam


Tudom bugyuta proli kérdés, de azt gondolom ilyenkor mondják hogy nem mindegy az a bizonyos 'kontextus

2023. máj. 17. 00:59
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak te vagy red flag.
2023. máj. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus!
2023. máj. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Minek olvastam el?
2023. máj. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Hu, megértem, hogy az ex férjed titkolja a barátnőjét, neked teljesen elmentek otthonról.
2023. máj. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok angolul, de nem tudom mennyire kell ehhez hülyének lenni, hogy valaki így viselkedjen mint te.
2023. máj. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ki az az ökör aki egy ilyen nőt feleségül vesz és gyereket is csinál neki? Megnyugodhatsz,biztosan szép vagy,az biztos hogy nem az eszedért szeretnek a férfiak.
2023. máj. 17. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Huh már értem az exférjet. Amit csinált abba meg nincs semmi. A bolond nőket érdemes kihagyni az életből.
2023. máj. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Exmodell kontra parasztlány. Kamu szagú kérdés. Felnőttjént valaki nem lehet ilyen hülye. De ha nem kamu, akkor mindegy mit mondanak, ki a cute-abb, pretty-bb, mert nem csak a külső számít. Hála Istennek. Lányodnak semmi baja nem lesz, hogy bemutatták a tesóját, idővel te is be leszel avatva, nyugi.
2023. máj. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Talán mégsem vagy annyival szebb mint a parasztlány.
2023. máj. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!