Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Interneten Ismerkedem egy 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten Ismerkedem egy 35 éves férfivel, nagyon szimpatikus és nemsokara találkozom vele, de már most féltékenykedik. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Ha nem válaszolok időben, már szóvá teszi h jól el tűntem, majd mosolyog mintha nem haragudna.amikor egyik bnomnek a szülinapját ünnepeltük, direkt rairtam este, hogy minden oké, majd jelentkezem. Annyit írt hogy jó szórakozást, mosolygó smiley. Majd másnap már nem írt. Pedig minden reggel írtunk egymásnak. Szerintem megsértődött. Mi legyen? 27/n
2019. márc. 3. 14:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem ez meg nem feltekenykedes.

Masnap nem irt, oke. Es rakerdeztel miert? Es elmeselte?

2019. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
Én hallgatnék a megérzéseimre, de szerintem te nem fogsz.
2019. márc. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
Ez hol féltékenykedés?
2019. márc. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Olyan mintha meg lenne sértődve. Szerintem beképzelt hogy pasizok vagy nem tudom.. Amikor kérdezte hogy mit csinálok én meg mondtam hogy kollégámmal ebédelek akkor se válaszolt. Majd olyan cinikusan hogy órákig.. Kettesben... Így :/ NEM ÉRTEM
2019. márc. 3. 14:12
 5/24 anonim ***** válasza:
41%
Pff nem is értem, egy normális nő már rég leépítette volna azt aki ilyen.
2019. márc. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
47%
Kerdezo, a nyulfarknyi valaszaid meg a hianyos helyzetleirasaid tenyleg okot adnak a gyanakvasra. Ha egy ferfi ugy viselkedne, mint TE en nem ugranek ki a borombol. Es amugy te biztosan meg vagy sertodve azon, hogy talan o meg van sertodve...
2019. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Amikor válaszolt úgy csinált, mintha nm lenne gondja de mindig az estéről érdeklődött. Nekem úgy tűnik hogy féltékeny típus, csak mivel még nm is taliztunk és nem vagyunk együtt, nem meri annyira kimutatni, de már most jönnek belőle megnxilvanulasok. Basszus legalább leplezne.. Nem tudom talizzak e vele egyaltalan
2019. márc. 3. 14:18
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
Igen féltékeny csak még próbálja leplezni. Már most nem állja meg, hogy ne tegye szóvá ha valami nem tetszik neki viszont még leplezgeti a smileyval. Viszont olyasmikért féltékeny ami semmi okot nem ad rá és ebből azt veszem ki, hogy bizalmatlan, és uralkodó, elnyomó típus. És ha ezt már a kezdetekben nem bírja féken tartani akkor később van minek örülnöd. Lesz ez még rosszabb is.
2019. márc. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
A 8-as válasszal teljesen egyetértek
2019. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ez nekem baromi fárasztó kategória... hogy nem zavar téged is... ha meg zavar, hogy hogy nem lapozol? Én ezen sosem filóztam el..ha valaki ismeretlenül azzal jött miért nem írok, máris törlés..ez nem az én szintem.
2019. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!