Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerű kedvesség, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű kedvesség, vagy picit több?

Figyelt kérdés
Adott egy étterem, ahol minden munkanap ebédelni szoktam. Már jól ismernek a pincérnők, mindenkivel tegeződünk, és van, akivel többet beszélgetünk, van, akivel kevesebbet. A múltkor az egyikük (aki amúgy a tulaj lánya) eléggé meglepett, mert névnapomra felköszöntött egy kis csokival. Igaz, én is szoktam vinni a társaságnak édességet pl. nőnapra, de ez az akciója nagyon zavarba hozott, mivel konkrétan csak nekem szólt. Ráadásul ő azok közé tartozik, akikkel viszonylag keveset beszélünk, bár szokott vigyorogni a poénjaimon, meg olyan is volt, hogy végigsimította a karomat, miközben elment mellettem, és közben beszélt hozzám. Nem igazán tudok eligazodni ezen a dolgon, gondoltam már arra, hogy kezdeményezhetnék, de elég zárkózott és csendes típus vagyok, ő meg az a pörgősebb fajta, plusz ha nemet mond, akkor utána ciki lenne a helyzet. Ti mit tennétek ilyen esetben? Hogyan puhatolóznátok?

2023. máj. 17. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg tetszel neki, ha testkontaktust is keres. Csokit még csak-csak adnék simán kedves ismerősömnek, de nem simogatnám, ha nem vonzana.
2023. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1: Köszi, igazából nem nagyon szokott hozzám érni, de egyszer-kétszer megtörtént, én meg egyáltalán nem érek hozzá. Az ismeretségünk sem annyira mély, sokat mosolyog rám is, de valójában alig tudunk egymásról valamit. Nem érzem úgy, hogy olyan viszonyban lennénk, hogy feltétlenül adnia kellett volna akár csak egy csokit is, vagy hogy észben tartsa a névnapomat.
2023. máj. 17. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés jó, de szerintem is ez több, mint szimpla kedvesség már. :)

Az érintés eléggé árulkodó jel, főleg ha nem is egyszer véletlenül történt már meg.

2023. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyeld, hogy másokat is megérint e, mert vannak ilyen közvetlen típusok.
2023. máj. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4: Hát... nem tudom, van egy-két ember, akikkel elég közvetlen szokott lenni, cseverészik, nevetgél velük, de annyira nem láttam, hogy megérintette volna őket, bár bevallom, nem is figyeltem. Egyébként arra gondoltam, hogy én is viszek neki csokit névnapjára, és meglátom, hogyan reagál majd.
2023. máj. 18. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!