Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérjem el a bolti eladó lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérjem el a bolti eladó lány telefon számát?

Figyelt kérdés

nagyon tetszik nekem és ha meglát akkor egyből mosolyog figyeltem és másokra nem nagyon szokott vajon ez egy jel h én is tetszem neki?

de ti mit mondotok kérjem el vagy nagyon gáz lenne?

21f



2023. máj. 20. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Először beszélgess már vele...
2023. máj. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szeretnék is csak tojok mert gyakorlatilag mindennapos vevője vagyok úgyh lehet h csak ezért mosolyog ha meglát
2023. máj. 20. 09:35
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Ezért kell dumálni vele nem lerohanni,hogy tisztábban láss(atok), ha vevő csevejre, akkor rákérdezhetsz pár alkalom után, hogy akar-e kávézni, vagy randizni veled.
2023. máj. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Néhai bolti eladóként egyetértek. Először inkább beszélgess vele, mert ha egyből ezzel nyitsz az nem túl szerencsés. Főleg, mert mint írtad, naponta bejársz, és lehet, hogy ismerősnek tekint. Én is mosolyogva szoktam ismerősnek köszönni, így erre nem lehet alapozni.
2023. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

Valójában nem a lány telefonszámára kelle, hanem maga a lány.

Kezdő csajozó pasik gyakran beleesnek abba a hibába, hogy telefonszámokat gyűjtenek. Persze ezzel fel lehet vágni a haverok előtt, de egy idő után kiderül, hogy ezeknek a telefonszámoknak - a többségnek - semmi értelme.

Ha nem építettél elegendő figyelmet magad iránt, 2 nap múlva csaj fel sem fogja venni a telefont, vagy fake számot ad meg.


Telefonszám akkor kell, amikor van oka arra a csajnak, hogy megadja. Tehát ha pl. meg van beszélve valami, amúgy miért adná meg egy ismeretlennek?

Kivétel max akkor lehet, amikor egy pasinak olyan kisugárzása van, hogy azonnal elvarázsolja a lányt.

2023. máj. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Bár nem bolti eladó vagyok, de emberekkel vagyok kapcsolatban. Akikkel gyakran találkozom és szimpatikusak, azokkal néha beszélünk pár szót és ha meglátjuk egymást, mosolygunk, hiszen egy kedves ismerős. Ebből azért messzemenő következtetést nem érdemes levonni. Az esetek 99%-ában nagyon kínos lenne, ha elkérnék a számomat. Mert az egy dolog, hogy kedves vagyok, de ettől még nem akarom elmélyíteni ezeket az ismeretségeket. Ők is kedvesek, elintézik, amiért jöttek, elköszönünk és ennyi. Ha az utcán találkozunk, köszönünk, majd továbbmegyünk. De nyilván előfordulhat, hogy valaki annyira tetszik, hogy szívesen megismerném jobban. Beszélgess vele, esetleg dicsérd meg, hogy csinos, vagy ilyesmi, amiből kiderül, hogy tetszik neked, de nem tolakodó. Említs neki valami jó programot, amire mennél. Ha rácsap, hogy az milyen jó lehet, javasolhatod, hogy menjetek együtt. Pl. ha nem, akkor sem lesz kínos.
2023. máj. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Emberekkel vagyok kapcsolatban, és akikkel gyakran találkozunk mosolygok és váltunk pár szót, mint egy ismerőssel.


Egyáltalán nem lenne kínos, ha valaki ekkor elkérné a számom.

Lehet, hogy pont olyan kérné el, akinek örülnék. :)

Ha nem, akkor mondanám, hogy bocsi nem, vagy a szokásos "van párom" kamu ilyenkor, de nem történne semmi és menne az élet tovább.

2023. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

"Egyáltalán nem lenne kínos, ha valaki ekkor elkérné a számom.

Lehet, hogy pont olyan kérné el, akinek örülnék."

Ha visszatérő, napi, heti szinten érkező vendég, akivel van egy kellemesen elcsevegős kapcsolatom, félreértené a helyzetet és randira hívna, vagy elkérné a számomat, én meg visszautasítanám, utána szerintem az igenis kínos lenne.

Ha csak 1-2 alkalommal látok valakit, aki bepróbálkozik, akkor simán lepattintom és másnapra elfelejtjük. De a kérdező naponta találkozik a csajjal, ezért habozik.

2023. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hagyd békén, és munkaidő UTÁN kérdezd, meg mi a szitu. Irtó gáz, mikor egy mosoly alapján már boldog-boldogtalan azt hiszi, bejön nekem. Rhadtul nem, mellesleg van barátom, szóval eleve skip bármilyen férfi, de ha elkérné a telszámomat nem kicsit érezné utána magát kínosan.
2023. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ó, igen, és megtennéd, hogy nem munkaidőben cseverészel vele, ugyanis az állásával játszol.
2023. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!