Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kérjem el egy lány tel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjem el egy lány tel számát telefon nélkül?

Figyelt kérdés
mert én ugyebár szétbsztam a telomatxd ja és ha csak igy odameek h szia megadod a számod az nem gáz?ugy h nem ismered?
2010. szept. 19. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Tedd azt a lánnyal is, amit a telefonoddal, és kérés nélkül oddaadja
2010. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:D de légyszi komoly válaszokat adjatok már köcce:)
2010. szept. 19. 14:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát elég gáz odamenni csak úgy és add meg a számodat felszólítással előállni. 1000 % hogy nem adja meg. Inkább vegyél erőt magadon és férfi módjára menj oda. Ismerkedj, beszélgess vele, kérdezgesd magáról, érdeklődj és akkor talán megkedvel. Aztán ha sínen vagy és látod h van esély, hívd el randira és akkor elkérheted a számát is. Nincs az a csaj, aki csak úgy megadja a számát
2010. szept. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"mert én ugyebár szétbsztam a telomatxd"


És ha meglenne a működőképes telefonod, akkor hogy kérnéd el???

2010. szept. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mondjuk csak bekéne yrni a teloba de igy...vegek elö egy papirt meg egy tollat baazdmeg?
2010. szept. 19. 14:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérd el Tőle MSN-en, és akkor nem éátja amikor felírod egy papírra egy tollal ;)
2010. szept. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"mondjuk csak bekéne yrni a teloba de igy...vegek elö egy papirt meg egy tollat baazdmeg?"


Hűűűűűűűűhaa! Tényleg! Mekkora ciki dolog már papírra írni! Látod ez sosem jutott volna eszembe. Rémes!


Hát ha már ennyire égőnek tartod a papírt, akkor van még megoldás!


1. Maradsz a papírnál de úgy, hogy előveszed a bőrkötésű határidőnaplódat és a gyémánbetétes arany töltőtolladat. Biztos nagy lesz a hatás!


2. Kölcsönkérsz egy telefont a haverodtól


3. Megkérdezed a számát, miközben önelégült és fölényes arckifejezéssel előveszed valamelyik párszázezer forintos NoteBookodat, hogy abba írd bele.


4. Megjegyzed fejben és otthon írod le.


5. Megkéred, hogy e-mailben küldje el mert a parlamentben hagytad a mobiljaidat.


6. Vegyél egy új mobilt vagy csináltasd meg az elromlottat.


7. Ha egyik sem megfelelő, akkor jobb ha nem is foglalkozol azzal a csajjal. Kevés leszel neki.

2010. szept. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én simán megjegyzek egy telefonszámot

főleg ha fontosnak tartom

2010. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
És mivel fogod felhívni?
2010. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tök jó hogy én vagyok az egyedüli aki elszorja a telóját:D

ezek az uj kacatok olyan b*zi lassan müködnek hogy 2 hetet sem birnak ki XD

de mondjuk a mostani telóm 60e volt azt még nem basztam földhöz:D még.....

2010. szept. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!