Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tényleg csak szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg csak szexet akarnak?

Figyelt kérdés

Társkeresőn a férfiak tényleg csak szexet akarnak?

Mert én mindig csak olyanokba botlok akik igen és én már úgy gondolom én vagyok az akivel nem stimmel valami, hogy az ilyen férfiakat vonzom.

Aki rám írt eddig mindig vissza írtam de két mondat után jött a küldj képet vagy elmondta az első randinak úgy indul tuti szex lesz lerendezhetjük a kocsiban.

Nem vagyok top 10-es nő.

Vörös a hajam, barna a szemem, kissé telt, nagy mell , széles csípő ,nagy fenék egyszóval nem egy modell alkat.

Nem tudom esetleg van olyan társkereső ahol érdemes próbálkozni?

Most is tetszik egy srác de bevallom nem merek neki írni mert félek vele is ugyanoda jutok mint az előzőekkel.

Nem privát ismerkedési szándékokat várok, inkább tanácsokat miben változtassak esetleg, hogy ne ezeket a férfiakat vonzam. Egyébként tisztelet a kivételnek, tudom vannak normálisak is.

( Nem csak neten ismerkedem)

28N



2023. máj. 21. 18:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
Tényleg. És nem csak társkeresőn.
2023. máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

2

Nem tudom neked mi bajod de én azért jobbulást kívánok..

2023. máj. 21. 18:20
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2023. máj. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Hellmano ***** válasza:
15%
Akinek működik a szerszám, persze hogy azt akarja...egész nap gyömöszölne reggeltől estig, majd estétől reggelig. (persze csak szóban, mert lekonyul az árbóc).
2023. máj. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

" elmondta az első randinak úgy indul tuti szex lesz lerendezhetjük a kocsiban."


Aha. Anyjával rendezze le a kocsiban.


Amúgy a kérdésedre válaszolva nem csak ilyenek vannak. Valamiért ilyen proli mentalitású f@szkalapokat fogsz ki.

2023. máj. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Leclerc ***** válasza:
69%
Én férfi vagyok, akarok szexet is egy kapcsolattol. De ez nem azt jelenti hogy bárki jó, fontos a személyiség, hogy mik a hobbijai, hogy mit és hol dolgozik. Ja és az se árt, ha nem Kambodzsában lakik a hölgy! Meg van még pár ilyen..
2023. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
Meg kaja...
2023. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem, de mivel sok ilyen férfi gyakorlatilag mindenkinél bepróbálkozik, ezért úgy tűnik csak ilyenek vannak.
2023. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
15%
Én csak szexre megyek, de a többieket nem tudom
2023. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
14%
Aki akar annál az a baj, aki meg nem akar annál meg az a baj.
2023. máj. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!