Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves férfiak között lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves férfiak között lehetnek még olyan éretlenek, akik eljásszák, hogy kapcsolatot akarnak, mikor csak szexet?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy volt már szex, szóval értelme nem sok lenne a színészkedésnek, mert anélkül is benne lennék a szexben. Nem ragaszkodok egy kapcsolathoz, úgysem lehet senkire ráerőltetni, ha nem akarja. Ahogy alakul. Csak nem értem, miért nem lehet egyérteműsítenj, hogy ki mit akar.

2018. máj. 17. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:

35évesek közt is, mindig előadják a közös jövőt....

A lányok nők buták akik nem látnak át a szitán.

2018. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ennek mi értelme, ha anélkül is lenne szex? Mi értelme hülyíteni emiatt bárkit is és játszani az érzelmeivel? Komolyan kezdem megutálni a férfiakat, náluk az őszinteség és egyenesség olyan ritka kincs, mint tű a szénakazalban.
2018. máj. 17. 21:54
 3/9 anonim ***** válasza:

pedig ez alapján nem lehet azt mondani a srácra,hogy ne lenne egyenes.

találkoztok,dugtok aztán ő hazamegy.

mit kellene még ezen megmagyaráznia?

meg miért kell a szépen begyakorolt hattyúdalát ledegradálni.

nincsen jól időzítve,mert már megvagy,de a gyakorlás minősíti a mestert is.

2018. máj. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"De ennek mi értelme, ha anélkül is lenne szex? Mi értelme hülyíteni emiatt bárkit is és játszani az érzelmeivel?" => 24 éves voltam, a pasi is, mikor ugyanezt átéltem. Ráadásul ő kezdeményezte a kapcsolatosdit, nekem eszembe se jutott. Mikor ezt felhoztam, az volt a válasza, hogy engem se kellett kényszeríteni. Megkérdeztem, hogy de mégis mi értelme volt az egésznek, a hülyítésnek... Ja, hát ő nem hülyített, csak nem tudta, mit akar, és várta, hogy letisztuljon a kép (közben úgy letisztult, hogy lett még egy barátnője mellettem, csak elfelejtette közölni, mert bár őt szerette, velem jobb volt a szex...)

Na, ez volt az első és az utolsó ilyen.

Nem azt mondom, olyan volt, hogy előadta 2 pasi, hogy kapcsolatot akar, lefeküdtünk, azt felszívódott, de ezek egyszeri alkalmak voltak, nem vágtak földhöz. Ja, az egyik 29 éves volt :D

2018. máj. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

mert ennyit érsz.

Nem ő az éretlen, te vagy a hülye, nem kellettél másra.

2018. máj. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nem éretlenség. Ez a férfitermészet velejárója. Tudod, elhinteni a magvakat ösztön stb..
2018. máj. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5, #6 nem értették meg ezek szerint, mi a probléma.

Ha egy nő le akar feküdni egy pasival, összejárni vele (csak ennyi), tehát megkapja a pasi, amit akar, és a nő sem akar többet belelátni, akkor mi a szarnak kell játszmázni, mintha érzései lennének, és kapcsolatot akarna, ha egyszer nem akar?

Ennél érthetőbben én sem tudom leírni, de így a válaszotok szart se ér, mert a kérdés nem az volt, amiről ti írtatok....

2018. máj. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző írta, ez valóban egy játszma. Érzésekkel (a hülyített “kedves” érzéseivel)játszani érzések nélkül. Ergo, ő tudja hogy nem akar kapcsolatot, nem táplál érzéseket, ennek ellenére úgy alakítja a helyzetet(beszéd, viselkedés, gesztusok), hogy benned elinduljanak érzések. Ebből a helyzetből ő nyerni fog, főként a figyelmedet, az pedig egotuning. Egy szerelmes nő az ágyban is egész más, mint egy közömbös.

Kicsit elsarkítottam, hogy jobban érzékeltessem, valószínű nem ennyire intenzív a játszmája, de valami hasonló lehet a mozgatórugó.

N

2018. máj. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 WheneverYouWant ***** válasza:

A válasz egyszerű... Mert a lányok többsége az eggyértelműsítenjés után kivágná a francba...

Rutinos pasi csak akkor csinál ilyet ha van neki tartalék vagy nem is annyira jön be a lány... Szóval ha megjátsza magát csak örülj neki ill. add elő neki ezt hogy neked akkor is okés ha csak arra kellesz és ha sikerül vele elhitetned hogy valóban így gondolod akkor talán őszinte lesz.

2018. máj. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!