Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hugom kérdezett tőlem vmit jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hugom kérdezett tőlem vmit jó a válaszom?

Figyelt kérdés

szóval hugom kérdezte h : neki 10- és 16 körül fog meg jönni de viszont pénteken pettingeltek a pasijával mind2en úgy tudják h nem volt olyan a keze meg stb. és h ha még is olyan volt akk meg jön-e neki a menszije

én azt mondtam h akk sztem nem jönne meg sztetek ?

am csak pár év van köztünk és így én se tudtam neki biztosat mondani


2010. okt. 10. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! A menstruáció akkor nem jön meg, ha valaki várandós vagy akkor, ha valakinek hormonbetegsége van és emiatt nem normális a ciklusa, tehát nem rendesen ciklikus. Máskor mindig mossanak kezet, mert a terhességre ugyan minimálisan kevés esély van, de fertőzésekre annál inkább, ami egyébként szintén befolyásolhatja a ciklust, de a fő baj maga a fertőzés. Szóval máskor óvatosabban és akkor nem kell félnie.
2010. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok (: akk csak nem vok olyan éretlen (: bár mondjuk a pasija megbízható szal ha azt mondja h nem volt olyan akk tuti nem csak szegénykém azért nagyon megijedt h lehet h nem kellett volna meg stb meg hát am ő utánna ki is mosta alul szóval sztem sincs semmi
2010. okt. 10. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:

A menstruácio elött 14 nappal van peteérés,ha elötte-utána 3 nappal együtt annak(szexelek) akkor nagy az esélye a teherbeesésnek.

De ugy se 100%

2010. okt. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bár nekem azt mondta h mintha ma akarna megjönni vagy holnap vagy utánna nem tom ő érzi
2010. okt. 10. 19:47
 5/7 anonim ***** válasza:
A víz utána semmit nem ér, szóval jó dolog, hogy tisztálkodik, de védekezésre nem alkalmas :) Mondom, a terhességtől most nem kell tartania, de mindig mossanak kezet, legyenek tiszták, mert olyan ocsmány fertőzéseket lehet így elkapni, hogy csak na.
2010. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát tudom h nem vizzel kell védekezni de sztem jól tette mivel ha ott hagyja akk pl még attól belekerülhet ha olyat csinálnak mert tudom h " nem mászik fel oda magától"
2010. okt. 10. 19:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát a mosakodást mindenképp jól tette, szóval ilyennel nem ártott :) Egyébként tényleg csak egy kézmosás szappannal, a szappan megöli a spermiumokat így a teherbeesés még elvben is lehetetlen.
2010. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!