Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajszi akivel soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszi akivel soha nem dumáltam (csak sokszor láttuk egymást) kérdezett pár dolgot (tovább lent). Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, még nem volt igazán bnőm (az amik történtek az nem nevezhető annak..nem jártunk) és nem igazán vagyok jártas az egészben még...

Ma házibulin egy lány akivel sokszor láttuk 1mást (1 busszal utaztunk suliba 4 évig, de soha nem beszélgettünk, sőt nem is köszöntünk 1másnak) amikor kettesben maradtunk az egyik ismerős autójában elkezdett kérdezgetni...hova járok suliba, mire járok, meg ilyenek (kellemes, kíváncsi hangon)...később megkérdezte hogy el-e kapja a telóm egy sms-re...ez most jelenthet valamit így?

Lehet hülye kérdés, de érdekelnek a válaszok :)


üdv

Krisztián


2011. aug. 24. 04:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem jelent semmit, még. Viszont nem igazán értem, mit jelent a " el-e kapja a telóm egy sms-re".. ha lefordítod nekem tininyelvről magyarra akkor esetleg megpróbálom értelmezni.
2011. aug. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elktérte a telóm egy sms-t írni róla...azt h kinek/minek azt nem tudom...aztán megköszönte,ennyi.
2011. aug. 24. 05:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Csak azt tette, amit a legtöbb nő is fog veled a továbbiakban: kihaznált. Azért volt kedves, hogy megkapja a telód.
2011. aug. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

" kölcsön kérte a telefono egy sms re" magyarosan

nézd meg ezt: [link] csúcs döntő kép

2011. aug. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem volt pénze a telóján, és elkérte a telódat, hogy írhasson a pasijának.
2011. aug. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 .Daniel. ***** válasza:
Jegyezd meg haver ameddig nem dugtad meg semmit ne fizess neki.
2011. aug. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont
2011. aug. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
értem...egyébként nincs pasija és a telefont egy 3-4 órára rá kérte, csak ugy közbejött neki :D köszi a válaszokat!
2011. aug. 24. 15:55
 9/9 anonim válasza:
DANIEL NEM MONDOT HÜLYESÉGET ÉN TÁMOGATOM A VÁLASZÁT
2011. aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!