Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Öszzejönnél egy szemtengelyfer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öszzejönnél egy szemtengelyferdüléses lánnyal?21/L

Figyelt kérdés
Vagy kizáró ok lenne ha amúgy minden másban klappoltok?
2023. máj. 26. 00:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként tetszik, miért ne jönnék össze vele?
2023. máj. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

attól függ, mennyire súlyos.

Ha szemüveg javít rajta, akkor simán.

2023. máj. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mit jelent a szemtengelyferdülés?
2023. máj. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Google-be beírod és megtudod:)
2023. máj. 26. 10:03
 15/16 anonim ***** válasza:
Részemről ilyenen nem múlik semmi. F
2023. máj. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nyilván van, akinek ez taszító, mint ahogy annyi sok más dolog is. Nekem (F) például 20 éves korom óra alig van felül hajam, és bizony volt, aki emiatt nem jött össze velem. De emellett meg volt olyan, akinek kifejezetten bejöttem. Most is van barátnőm, és egyáltalán nem zavarja. Ő meg egyébként rosszul lát, és mindig mondja, hogy azért jó, hogy kopaszodok, mert így távolról is könnyebben megismer. :) Egyébként meg nem tartja sem rondának, sem zavarónak.

Sok olyan "testi hiba" van, amiket elég sokan tolerálnak, semlegesnek tartanak, sőt, vannak, akik talán még aranyosnak is látják. Ismertem egy eléggé kancsal lányt, aki így őszintén megmondva full cuki volt.

Szerintem az ilyesmik egyáltalán nem olyan dolgok, amik végzetesen taszítóak lennének. Még ha valami kicsit zavar is, ha szeretem az illetőt, nem fog érdekelni. Barátnőmnek sem tökéletes mindene, én mégis imádom. Sőt, amit ő nagyon nem szeret magán, nekem pont az tetszik nagyon. :) (Nem írok konkrétumot, nem akarom kipletykálni.)

2023. máj. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!