Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, hogy nem nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy nem nálam van magasan a léc? És mit tegyek, hogyha a felhozatal nem tetszik? Hogyan adjam lejjebb az igényeimet akkor?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, sosem volt még párkapcsolatom. Ennek egyrészt az az oka, hogy nagyon zárkózott ember vagyok, másrészt nincs túl sok önbizalmam. A lányokkal már elég könnyen tudok kialakítani beszélgetést, de a fiúk társaságában nyominak érzem magam, sok a kínos csend, legtöbbször miattam.


Elkezdtem edzeni, sokak szerint már van egy kis változás. Nem voltam dagadt, csak kicsit húsos, elkezdtem fenékre, combra és hasra edzeni, hogy szép alakom legyen.


Nálam nem igazán kezdeményeznek a fiúk, így én lépek a tettek mezejére, de sosincs belőle semmi☹


Van egy fiú (barátnőm párjának a haverja), akinek bejövök és eléggé látványos jelét is adja, aminek nagyon nem örülök, mert ilyeneket csinál hogy kéretlenül a combomra teszi a kezét, ölelget csak úgy és nem veszi észre, hogy ez gáz.

Az is baj, hogy nekem külsőre nagyon nem jön be, a stílusa se tetszik, és el nem tudom képzelni, hogy én felizguljak rá. Nyilván nem a külső a legfontosabb, nem is az a mérvadó, de ha egyszer nem érzem a kémiát közöttünk, nem érzek semmit, akkor mit csináljak?


Meg most nem tudom eldönteni, hogy nálam vannak túl magasan az elvárások vagy most mi van? Nem a helyes, fckboy kinézetű fiúknál kezdeményezek én se, hanem az átlagos kinézetűeknél, akik azért néznek is ki valahogy, de azok is elutasítanak vagy keresnek mást.


2023. máj. 26. 08:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#7


Oh, hidd el én mindent észre veszek. Nem kellek a normálisoknak, akik meg nálam próbálkoznak, azokból meg nem kérek. Mindig van valami, akár incelkedés, akkor ez az üldöző-üldözött-megmentős szerejáték, esetleg olyan, akin érződik, hogy nem is igazából én érdeklem, hanem úgy érzi nálam révbe érhet (magyarán lyukba😅), mert másnál nincs esélye, és legyünk ketten együtt, hogy ne legyünk egyedül. De mindben az a közös, hogy nem jönnek be külsőre. Nagyon nem.


A világ felé nyitok, megyek mindenhova, nem otthon ülök. Már nem okoz gondot az ügyintézés se.

2023. máj. 26. 14:24
 12/15 A kérdező kommentje:

#9


Én nem vagyok jó csaj, főleg fejre nem😅 De az a baj, hogy nincs rá jó reakció, ha én kezdemenyezek, abból nem lesz semmi.

2023. máj. 26. 14:26
 13/15 anonim ***** válasza:
45%

12.

Ezért kellene a saját szinteden keresgélned, de jól lepontoztak, amikor korábban erről írtam. :(

2023. máj. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

És mi a saját szintem?😅

Igényes, magára adó, viszonylag értelmes lányként elhízott, szemüveges, csúnya, igénytelen pacák, aki tapló, nem vonzódok hozzá szexuálisan és csak egy egyszerű sétától olyan büdösre izzad, hogy nem lehet megmaradni mellette és a szia-mizu-micsi-n nem lehet vele tovább haladni?

2023. máj. 26. 16:29
 15/15 anonim ***** válasza:
45%

A kinézeted a szinted.

Egy fiatal nőnek a kinézete az első amire felfigyelnek a férfiak.

Valamiért rád nem az igényes, viszonylag értelmes férfiak figyelnek fel.

Nem értem mit nem értesz ezen, meg a lepontozók is mit gondolnak.

2023. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!