Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult veletek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult veletek, hogy a párotok megváltoztatta az életeteket?

Figyelt kérdés

Tavaly év végén munkanélküli voltam, nem tanultam. Bár tervek voltak, de nem nagyon haladtam.


Év elején összejöttem egy nővel, és megváltozott minden: lett munkám, már hónapok óta dolgozok. Jobban odafigyelek a rendre, elkezdtem figyelni az egészségemre jobban. Idén folytatom a tanulást is a munka mellett. Ez utóbbira az is inspirált, hogy a barátnőmnek magasabb iskolai végzettsége van, és nem szeretnék lemaradni tőle.


2023. máj. 26. 12:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Van valakinek hasonló története?
2023. máj. 26. 12:27
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezzel elég sokan így vannak. egy jó párkapcsolatban jó hatással vagytok egymásra, fejlődtök.
2023. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez az egyetlen kapcsolatom, amiben fejlődöm. A korábbiakra ez nem volt elmondható.
2023. máj. 26. 12:29
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Exem 30 kilót leadott, miután elkezdtünk járni.

Azóta sajnos a dupláját hízta vissza.

2023. máj. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
#4 csak befektette. Dupláját kapta vissza
2023. máj. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, ez jó🤣 A "vicces" az, hogy én mindeközben 10 kilót felszedtem.
2023. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van akit áldásként adnak az égiek, és van akit átokként.Vagy emelkedsz vele, vagy sülyedni fogsz. Mindenkinek meg van az adott szerepe egy ember életében.


Már elég felnőtt vagy ahhoz, hogy észre vedd a valóságot magad körül:)

2023. máj. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen kapcsolatom volt amiben en voltam az ugrodeszkája másoknak. De akaratomon kivul is.

Kihasználnak leszivnak utanoznak eletre kelnek összeszedik magukat aztán mikor ívelnek otthagynak lecserélnek megcsalnak

2023. máj. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi mindketten építjük a másikat. Amikor összejöttünk a férjem anyagi helyzete katasztrófa volt. Akkor én segítettem neki a közös kasszával. Utána neki javultak a dolgai, így én tudtam pótolni néhány hiányosságot. Utána nekem is jobb lett, megint ő jött, visszament a suliba, és így megy újra meg újra. Ha nem váltok önzővé, akkor mindketten sokat nyerhettek vele.
2023. máj. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát nem közvetlenül, de amúgy igen.

Volt egy nagy szerelem, bár csak egy évig tartott. Viszont beajánlott engem egy külföldi céghez, ahol ismerőse volt az egyik vezető.

Addig pici kkv-knál tengődtem alacsony borítékos fizuért otthon.

Kiköltöztem és azóta is a cégnél vagyok Londonban olyan fizetésért és körülményekkel, amikről anno álmodni sem mertem volna. Nagyon megszerettem, keményen dolgozom, többször előléptettek és olyan céges kocsim van, amilyet esélyem se lett volna venni visszagondolva 10 évvel ezelőtti kisvárosi önmagamra aki arról álmodozott, milyen jó lenne egyszer 200 ezer körül keresni. Most le se írom mennyit kapok forintban.

Nem dicsekvés, csak tényleg érdekes, hogy pici véletlen események sorozata hova vezet. Nem lennék itt ha a közértben nem borítom véletlenül le a tejeket, ha ő nem jön oda segíteni, nem szeretünk egymásba arra a kis időre, stb... Pillangó hatás.

2023. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!