Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár havonta egymásra találunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár havonta egymásra találunk, de aztán pár nap múlva újra nem beszélünk. Én vagyok a hibás ezért?

Figyelt kérdés

Valahogy mindig ujra beszelunk, de mindig megszakad a kapcsolat es semmit nem tudunk egymasrol. En ekozben szenvedek, mert ugy erzem o a masik felem, es ordlodok vajon fogunk e még valaha beszelni.

Aztan ujra beszelunk, de ugyanolyan csodalatos az egesz, es ugyanott folytatodik mindig, ahol abbahagytuk. Nem ertem mi ez, nem ertem miert nem maradunk egymas eleteben.

Az az erdekes, hogy volt egy baratnom regen, es vele is ugy ereztem hogy az egy csodalatos baratsag, es vele is ugyanigy voltunk, mint most ezzel a fiuval..

Annak az lett a vege, hogy a vegen vettem eszre, hogy nem is olyan amilyennek en hittem es mar nem akartam vele egyaltalan beszelni, nem akartam az eletembe. En hagytam abba mindig a baratsagot, en mondtam mindig hogy hagyjuk egymast. De mindig visszakerultunk par havonta egymas eletebe.

Ezzel a fiuval mashogy van, o megy el mindig. De amikor visszajon, erzem rajta, hogy banja az egeszet.

Tegnap gondolkoztam el, hogy milyen erdekes, hogy az a lany is fontos volt nekem, ez a fiu is es mindkettovel ez a tortenet.

En vagyok a hibas vagy csak veletlen?


2023. máj. 26. 21:27
A kérdező szavazást indított:
En vagyok a hibas
Mindketten hibasak vagyunk
5 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Hagyd... Első barátommal 3X próbáltuk újra 3 év alatt, mindig ugyan az a probléma, pedig nagyon szerelmes voltam, még így 10 év után is szeretettel gondolok vissza rá.

Csak a káposzta jó újramelegítve, szokták mondani.

2023. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nalunk nem ez a kaposztas sztori van, mert amikor visszajon, mindig egyre jobb
2023. máj. 26. 21:31
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekunk nincs problema kettonk kozott es azzal a lannyal sem volt aki regen a baratnom volt. Ezert nem ertem az egeszet
2023. máj. 26. 21:33
 4/8 A kérdező kommentje:
De legbelul erzem h en vagyok a hibas
2023. máj. 26. 21:34
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem, az írásod alapján nincsen semmilyen probléma, minden a legnagyobb rendben van. Visszajön, mert te egy fix pont vagy az életében, mikor éppen nincs más. Ne legyél már ennyire naív, kérlek.
2023. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem ismerkedik o sem masokkal
2023. máj. 26. 21:37
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nyilván nem, éli az önmegtartóztató életét, rád várva. Hagyjuk már ezt, az esti meséknek már vége.
2023. máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nem kellesz eléggé tipikus esete. Jó lenne, de azért annyira nem! Ha veled akarna lenni, veled lenne és esze ágában sem lenne elveszíteni, vagy hagyni, hogy azt érezd, hogy nem érdekel.

Miért érzed, hogy te vagy a hibás?

Hány évesek vagytok?

2023. máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!