Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire jön be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire jön be a párotok a többi nőnek?

Figyelt kérdés
Még ha a párotokban bíztok is, van okotok féltékenykedni?

2023. máj. 27. 12:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mikor összejöttünk, akkor próbálkozott nála egy másik lány elég intenzíven. Ő elutasította folyton. Mesélt is nekem róla, mondta hogy már az előző kapcsolatába is bekavart ez a lány. Személyesen mindenhol letiltotta, de a céges mobilszáma ki van írva a cég weboldalára, nyilvános, szóval a lány azon zaklatta mindig más számról. Aztán a csaj nekem is elkezdett írogatni. Azon a nyáron összehozott minket a balsors személyesen is, akkor kicsit összeszólalkoztam vele. Azóta csend van, évekkel később gratulált az esküvőnkhöz is. Ilyen kirívó eset csak ez volt. Alapvetően nem vagyok féltékeny, nincs is mire, okot nem ad rá. Kifejezetten női barátai nincsenek, se kolléganői.
2023. máj. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
10%

Tőlem 4 férfit is elszedtek, úgyhogy ebből elég volt.

Most választottam egy nagyon csúnyát,őrá rá se néz a kutya se.

Mondjuk annyira nekem se jön be, de legalább rengeteg pénze van.

2023. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon, többiek szerint nem annyira. Valószínű elfogultam látom a helyzetet, és ha ránéz valaki azt hiszem hogy azért mert odáig van érte mint én.
2023. jún. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Tini életszemlélet! Az én pasim a legszebb-legjobb a világon... :D Holott n+1-dik, vagy tucat+1, vagy mondhatnám azt is, bármikor pótolható, megismételhető, helyettesíthető.
2023. jún. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
42%

Alapszabály.

Akinek nagyon szép nő a párja, az egy egész életében veszélyben van.

Akinek nagyon szép férfi a párja, na az sem nagyon tud nyugodtan aludni az biztos.


Nemis érdemes ismerkedni. Aki senkinek nem tetszik, az nekem se kell, a szépet, csinosat meg úgyis elviszi egy sármosabb, gazdagabb.

2023. jún. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

O az eddigi legjobb pasim, es igen, masoknak is feltunik. Neha ledobbenek, hogy pasit is ennyire meg tudnak bamulni:D

De altalaban buszke vagyok ra, es en is tok jo csaj vagyok, ugyhogy o is ebben a helyzetben van. Es nem feltekeny:)

De mivel nyitott kapcsolatban vagyunk, neha azert elojon a zold szemu szorny..bar eddig egyikonk sem elt a lehetoseggel.

2023. jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Végülis mindenki nyitott kapcsolatban van, csak van aki nem tud róla. Kivéve tényleg azok akik senkinek sem kellenek, és a párjukkal így bajtársak kb.

De aki tud kötődni azt nem lehet elvinni.

2023. jún. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17. "Kivéve tényleg azok akik senkinek sem kellenek, és a párjukkal így bajtársak kb."


De jól leírtad, ezt a mondatot kerestem már évek óta! Tökéletesen jellemzed a házasságomat! Se szex, se testiség, se romantika, viszont a család stabil, a pénzügyünk stabil. Bajtársak vagyunk, mert a közös életünket és a gyerekünket menedzseljük maximálisan, de semmi több. Bajtársak, ez jó!

2023. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem számoltam, de azért jó páran bepróbálkoztak nála azóta hogy együtt vagyunk. Nem lepett meg, helyes pasi, persze hogy nem csak nekem tetszik, hanem másoknak is. Nincs ezzel baj. ( Nálam is próbálkoznak be pasik időnként.)

Az egyik csaj is bepróbálkozott nála a haveri köréből, napokkal az esküvőnk!!!! előtt. Simán kiröhögte és jött elmesélni. ( A többit is mind elmondta). Nem szereti az ilyen szánalmas nőket, akik így, tudatosan megalázzàk magukat. A többi se érdekli, de azok legalább nem tudták hogy foglalt.

Nincs semmi okom féltékenykedni. Ha okot adna rá, már nem lennék vele, mert az azt jelenti hogy viszonzást látok rajta.

2023. jún. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!