Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire jön be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire jön be a párotok a többi nőnek?

Figyelt kérdés
Még ha a párotokban bíztok is, van okotok féltékenykedni?

2023. máj. 27. 12:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Az nem érdekelne, hogy kinek jönne be a párom, de az már igen, hogy ő hogyan viszonyul hozzájuk. Ha látnám, hogy kölcsönös, akkor mehetne nyugodtan, én végeznék a kapcsolattal.
2023. máj. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon is. Nem minden nőnek, de gyakran látok azért nyálcsorgató nőciket.

Ez viszont nekem egyáltalán nem ok féltékenykedni. Hát nem csodálom, hiszen nekem is tetszik, nagyon is. Őt meg úgysem érdekli egyik sem.

2023. máj. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem annyi igen jó férfi nincs hogy az legyen a nők legfőbb problémája, hogy a pasiját el akarják tőle csábítani. Az már igen, hogy a pasika hogyan viszonyul a többi nőhöz, de erről írt az 1-es válaszoló is.


A féltékenykedés meg a gyenge emberek sportja. Ha megcsal mehet, ha nem akkor meg minek féltékenykedni?

2023. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, nem tartottam felmérést. Okom akkor lenne féltékenykedni, ha nem lenne jó ember.
2023. máj. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
25%

Attól hogy egy nő a párját ultra szuper félistennek látja, attól még a valóságban valószínű hogy a kutya sem nézi meg. A másik meg az, hogy kinek mi, láttam én már agyonsztárolt pasit, holott tényleg inkább egy béna kacsához hasonlított. Inkább azok a nők sztárolják halálra a pasijukat, akik önértékelési gondokkal küzdenek, és azzal akarják magukat tuningolni hogy milyen jó nők hogy egy ilyen szuper pasi összejött vele.


Ha a feleségem azzal állítana be holnap hogy el akar válni, akkor én annyit kérdeznék tőle hogy hol írjam alá. Az én életem teljes, mellőlem le lehet lépni, nem igazán törne meg a dolog. Ha valaki menni akar mert talált jobbat, akkor tegye. Nem könyörögnék, nem dőlnék a kardomba!

2023. máj. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%
Mielőtt kikupáltam, vagy miután kikupálódott?:D Melyik időszakra gondolsz?:D
2023. máj. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. De ez sosem érdekelt,elég ha nekem jò ahogy van.
2023. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem vagyok féltékeny típus de a legtöbb nőnek tetszik.
2023. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nálunk vannak lány/nő barátai is, az egyetem alapszakja és a mester is velük van/volt tele. Tudom kivel mit beszél, beszélt. Szokott nekem mesélni, hogy xy írt neki vagy volt, hogy nála találkoztak egy italra és beszélgetni. Én tudom, hogy rám hogy néz. Tudom, hogy én kellek neki és ezek a lányok kicsit sem hasonlítanak rám külsőleg, belsőleg sem. Neki fel sem tűnik, ha egy lány megnézi az utcán, a munkahelyén pedig nincsen körülvéve nőkkel. Én maximálisan megbízok benne, ő is bennem.
2023. máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kb semennyire
2023. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!