Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haveri társaságot szétbombáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haveri társaságot szétbombáz egy lány? Történt ilyen veled?

Figyelt kérdés

Egyik barátom húga külföldről költözött haza és párszor elhívta velünk iszogatni. Szó szerint megy a versengés a kegyeiért... Ketten vagyunk a társaságból, akiket hidegen hagynak az ilyen mindenkivel flörtölgető cicababák. Nyíltan meg is mondtuk a többieknek, hogy ostobaság egy lány miatt egymást ölni, amikor a csajnak meg egyértelműen ez a célja, hisz nagyon élvezi, hogy ő lett a központi figura.


Nem ilyennek ismertem a barátaimat... Veletek fordult elő ilyen? Miért kell ezt csinálni komolyan 20 évesen?


2023. máj. 27. 18:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Még 35 éves faszik is bebolondulnak egy nő miatt, a pina nagy úr ám.😂
2023. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

velem volt ilyen, én voltam a csaj, és nem direkt csináltam, egyik srácra sem hajtottam. Barátkoztam velük, baráti társaság voltunk, aztán elkezdték ezt máshogy gondolni. Pedig nyíltan 'szerelmes' voltam valaki full másba, ezt mindenki tudta.


Egy ideig kínos volt, de már minden oké, nem tettem tönkre semmit véglegesen.


16-17 éves voltam. És nagyon nem cicababa, nagyon fiús csaj voltam, fogalmam sem volt hogy kell flörtölni, jól öltözni vagy sminkelni. Inkább az a bő pulcsi, sportos alkat voltam, fiús hobbijaim voltak stb. Akik akartak tőlem valamit, ők mind barátnak indultak és hónapokkal később mondták, hogy többet akarnak.

2023. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De hogy miért? Ha még egy intelligens, jófej, laza csaj lenne, megérteném... Mondjuk egy olyan lány meg nem tenné magát direkt...
2023. máj. 27. 19:19
 4/15 A kérdező kommentje:
Kettes, végül kiléptél ebből a csapatból vagy mi történt?
2023. máj. 27. 19:20
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

De mit érdekel az téged, hogy miért? Jó nő ennyi untig elég!

Neked nem tetszik, jól van, akkor tegyél rá. Téged nem befolyásol, akkor hol van a bibi? Nem értem.

2023. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ott van a bibi, hogy azok az emberek, akikkel évek óta ott vagyunk egymásnak, egyik pillanatról a másikra vadállattá változtak. Teszek én rá, hogy kinek milyen tipusú nő jön be...
2023. máj. 27. 19:23
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Érthetetlen még most is, hogy miért zavar, hogy vadállatok lettek, mégha össze is verekednek érte te neked mi közöd van hozzá? Veled vitatkoznak, verekednek össze? Nem. Akkor mi a szösz bajod van? Az, hogy a nő "játszik" velük és nem veled? Valószínű, hogy ja, ezért zavar. xD
2023. máj. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem is kell megértened 🙂
2023. máj. 27. 19:37
 9/15 anonim ***** válasza:
37%

Kéne, mert akkor senki nem tud hasznos választ írni.

Különben válaszoltál... A nő tetszik, vagy valamelyik haverod. xD

2023. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

És hogy tudd ahhoz, hogy be tudjon férkőzni egy személy, ahhoz nagyon gyenge lábakon áll a barátság, bár te haverokat emlegettél szóval nincs is miről beszélni. Nincs köztetek szoros viszony ezért tud a nő "játszani" veletek.

Ez a ti társaságotok hibája, hogy egy "flörtölős" nő többet ér, mint ti magatok!

2023. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!