Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a kiszívott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a kiszívott nyakról?

Figyelt kérdés
Manapság erről megoszlik a vélemény.A fiatalok többsége nem ítéli el.Ha meglátsz egy felnőtt embert így mire gondolsz?

2023. máj. 27. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem elítélik, röhögnek rajta.
2023. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Én arra gondolok, hogy "de jó lehetett neki...". Nekem a nyakam a gyenge pontom, imádom ezt. Az emberek többsége viszont szerintem is kiröhögi vagy szánalmasnak tartja.
2023. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Jól érezte magát, ennyi, se szánalom és kinevetés, se ítélkezés részemről.
2023. máj. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Közönséges.
2023. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Primitív dolog.
2023. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Tőlem azt csinál, amit akar, de gáznak tartanám magamon. A csipke bugyimat se mutogatom, vagy a rezgős haver se kandikál ki a táskámból.
2023. máj. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Velem egyszer fordult elő, hogy halványan látszottak nyomok. Úgy öltöztem, hogy eltakarjam. Nagyon közönséges, ha valaki mutogatja. Magánügy. Senki szexuális életének külső nyomaira nem vagyok kíváncsi. És én sem mutogatom.
2023. máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
Majd remélem kap vérrögöt.
2023. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%

Maga a szívás jó érzés. Viszont mutogatni szerintem proli dolog.

Nekem volt egyszer, akkor úgy öltöztem és kibontottam a hajamat is. Senki nem vette észre.

Ha halvány, vagy nem nagyon szembetűnő, akkor oké, de ez a "nézdd szexeltem, menő vagyok" nagyon gáz.

2023. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!