Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A feministáknak mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feministáknak mi a véleménye a női arcszőr eltávolíttatásáról?

Figyelt kérdés
Alapvetően szeretem a természetes nőket. Kihelyezetten támogatok is minden nőt, hogy hagyja a csudába a lábak meg a karok borotválását. De be kell vallanom hogy a nők arcán a szőr nagyon zavar. Nem szeretnék szőrös arcú nővel kapcsolatban lenni. Ettől is a feminizmus ellenségé vagyok, aki el akarja nyomni a nőket?

#szőr #arcszőrzet #Női arcszőr #A feminizmus elensége
2023. máj. 10. 18:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Mi van? Nők is borotválják arcukat? Nem is tudtam.
2023. máj. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Kitana. ***** válasza:
100%

#1 Van akinek pl. PCOS hatására nő az arcán is rendes fekete szőr, nem annyi, mint egy férfinek, de azért látványosan. Pont nemrég futottam bele egy ilyen videóba, ahol a nőnek az állvonalán két oldalt majdhogynem rendes borostája volt.


Nekem az an véleményem, hogy mindenkinek lehetnek a másik külsejével kapcsolatos elvárásai, amíg eleve olyan emberrel ismerkedsz és nem egy akármilyen embert próbálsz megváltoztatni. Ha a kolléganőd arcán is zavar a szőr, akivel nem is akarsz semmit ettől függetlenül sem, akkor ja, nem vagy jó arc.

2023. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

Egyetlen nőt ismerek, őr is csak futólag, akinek szőrös az arca. Elég durva hormonprobléma miatt.

Ebből kiindulva maximum a női populáció maximum 0.001%-ára vonatkozik a kérdés.

Nem értem "a feministák" meg "a nőket" kitételt.

Amúgy meg: válogass a mardék 99.999%-ból!

2023. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egy varrónőhöz mentem egyszer, a nőnek olyan vörös, sűrű és erős bajusza meg szakálla volt, mint egy norvég favágónak. Tuti, hogy valami baja volt.
2023. máj. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az állam pl a PCO.s, illetve hormon problémám miatt szőrös (lenne) ha nem csináltattam volna meg lézeresen. Nem ugy mint egy pasié, hanem ilyen pihék...de ritka gusztustalan
2023. máj. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
Ez a szoros feminista inkabb varosi legenda. Ok sem szeretnenek budos honaljjal es szoros testtel maszkalni. Van, akinek nincs is lathato arcszore. De nyilvan egy Elvis Presley barkot ketto perc alatt leszednenek.
2023. máj. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

2-essel értek egyet.


Mindenkinek van szőr az arcán, csak van, akinek ez a "peach fuzz" sötétebb. Nem konkrét bajuszra kell gondolni, nem is hormonbajra. Nézel régebbi képeket Kim Kardashianről, a homloka is szőrös volt.

2023. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, honnan veszed, hogy az egyenló jogokhoz és lehetőségekhez hogyan kapcsolódik az arcszőrzet.
2023. máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
8. Onnan hogy pl feministák harcot hirdetnek a lábszőr borotválás ellen.
2023. máj. 10. 19:57
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

Mi köze a vonzóságnak egy politikai/emberjogi aktivista csoporthoz?


A feminista nézőpont csak annyi, hogy ne érje diszkrimináció azokat a nőket, akik úgy döntenek, hogy nem gyantázzák le...

Ez csak egyéni preferencia, nem kell, sőt, nem is jó, ha úgy ámblokk rá van húzva minden egyes nőre hogy uhh márpedig mikroszkóppal se látszódjon egy szőrszálad se. Nyilván ki szoktál menni az utcára te is, és látod, hogy a nők 99%ának nincs látható arcszőre, szóval felesleges ügyet csinálni belőle. A maradék 1% meg csináljon amit akar a saját arcával. Nem?

2023. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!